Můj snář: BDSM sen.

14. srpna 2012 v 13:49 | Archaell |  Trashcan
Zas se mi zdál takovej trochu akčnější sen...
Měl jsem jít se sestřenkou do kina ve 2 ráno na nějakej horro, ale nějak jsem se zasekl. Bylo to asi někde na nějaký škole? Možná dokonce církevní. Každopádně to bylo někde na vesnici tipuju Lhotu u Přelouče, protože tak nějak to odpovídalo umístěním. Každopádně tam byla miliarda holek. Dívčí škola? Svoje schopnosti ze snů bych chtěl mít, hned jsem jednu sbalil, ale říkám, že se nemůžu zdržet, protože musím jít do kina. Tak jsem ji poslal na pokoj a šel na záchod.


Když jsem se vracel z toalet, tak jsem ucítil nějakou zvláštní auru z dívčích a šel se tam podívat. Cesta dovnitř vypadala jak zakouřená rudou dýmovnicí. Všechna ta energie se koncentrovala v jedný kabince. Najednou z ní vystřelil jakejsi démon s ohromnou tlamou, něco ve stylu japonskýho draka kříženýho s diablem, a já šokem spadnul na zem. Když už mě chtěl sežrat, tak jsem na něj zařval BDSM! Jo nechápu proč zrovna BDSM! :D Kupodivu že mě vystřelil modrej paprsek a démon se vypařil.Tady jsem vydedukoval, že to byl asi cíl mojí návštěvy.

Pak jsem stál u dřevěnejch lavic, kde odcházela mladší učitelka s nějakým učitelem a jedna trochu víc mature učitelka stála vedle mě. Kdo ví proč, ale začal jsem jí lechtat a ta mladá se strašně z toho rozesmála. To bylo hodně vtipný, protože ta starší neměla asi žádnej smysl pro humor a byla strašně přísně napružená. Studem jí naskočil rudej pruh přes obličej a se secvaklejma zubama nevěděla zda mě má odstrčit, nebo ne. V tom šoku nedělala nic.

Pak jsem se objevil u stolu zase s tou miliardou holek, nechápu proč, ale mezi tím jak se na mě mačkaly jsem si vzpoměl, že mám jí do kina. Bohužel bylo už asi 7 ráno, takže jsem to kino prosral. Vrátil jsem se tedy do města a zas se vynořilo nebezpečí. Byl to asi jakýsi kostel, podle architektury vysokého vchodu, kde stál nějakej teenager. Naproti němu přišla nějaká postava, nazvu jí hlavní záporák, a začala chrlit rudý kobro-démony z rukou. Tak zas vytáhnu BDSM, teďka dokonce dostanu i rychlejší pohyb a vnímání času, takovou super rychlost. Jenže BDSM na tu postavu nefunguje, takže se na to vykašlu přeskočím zábradlí a zdrhnu pryč... nechajíc toho teenagera na pospas démonům. -> Nothing to do here. Pššš :D

V poslední fázi šel nějakej tlustej kluk ulicí od gymplu, koukala na něj ženská z balkonu a já šel pomalu ke Kinu. Vytáhnul jsem z kapsy židli a sednul si před něj. Nevím proč, ale na proti mě seděl můj děda a na něco se ptal a já mu říkám, že hlídkuju po městě.

Konec příběhu...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama