Cena života...

22. listopadu 2011 v 21:19 | Archaell |  Trashcan
Jakou hodnotu má lidský život? Nevyčíslitelnou. Jakou hodnotu má kilo hovězího? Docela dobře vyčíslitelnou… wtf? V čem je lidský život lepší než život kuřete? Kuře aspoň snáší vejce… je pravda, že dívky také snáší vejce, ale z těch menstruačních chcanek si těžko uděláte omeletu… Takže proč je lidskej život lepší než život čehokoliv jinýho?


Celý ten blábol o nevyčíslitelnosti souvisí s otroctvím a tou kaší rovnosti a svobod, ale kde maj rovnost roztomilá mláďata lachtanů, když jim skrze oko a mozek letí nabroušenej hák? Nikde. Z nějakého důvodu žije člověk v iluzi, že je obrazem božím a všechno ostatní je jen podřadná záležitost, která slouží k jeho vlastnímu pohodlí a hýřivosti. Lidstvo si doslova rozebralo celou planetu a pak se diví, když se příroda začne "bránit". Hej vy retardi! Příroda se nebrání pomocí tornád a tsunami, to jenom vy jste se jí dobrovolně nasraly do cesty a byla to vaše volba, tak teď nefňukejte. Kdyby nebylo lidstvo tak přemnožený, tak by nebylo tolik obětí živelných katastrof a už vůbec nemluvě o radiace… viděl někdo přírodní radiaci? Kdybychom nestavěli ty podělané reaktory, tak tam akorát to zemětřesení trochu vyorá pole… ale my je stavíme nepoučitelně vesele dál.

Otázka je, co kdyby k nám přišli mimozemšťani z jiného konce vesmíru a byli 100% stejní jako my. Hmm lidstvo ze Země? Mají poloviční inteligenci, jsou to v podstatě zvířata, ptáte se stromu jestli ho můžete skácet? Oni nemají žádná práva. Bum. A už by nás zabrali a udělali si z nás továrny na prostěradla… To není moc veselej přístup co, přesto je 100% lidskej...

No tak sem se vypsal díky za pozornost :D
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 pavel pavel | Web | 25. listopadu 2011 v 22:19 | Reagovat

To říkám pořád, že lidstvo jako takové  stádo dobytka puštěné ze řetězu.

2 ratuska ratuska | Web | 5. prosince 2011 v 0:57 | Reagovat

Amen.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama