Vymývání mozků

4. října 2011 v 0:30 | Archaell |  Trashcan
V pondělí začal zimní semestr a tak mi skončili prázdniny. Musel jsem tedy vyjet do Pardubic studovat na univerzitu. Pokud znáte můj rozvrh - ten si nepamatuju ani já :D - tak hned v úvodu dne mám přednášku z matiky. Pán si hned po představení udělal alibi, že bude chodit pozdě, protože dojíždí, tak ať na něj čekáme. Už tady jsem si říkal, že tuhle přednášku asi budu vynechávat. Pak začal povídat něco o množinách, supremu, promítat text ve svém rukopisu na projektor, což byl docela zabiják, protože mi ještě nepřišly nový brejle. Shrnuto a potrženo tahle přednáška mě moc nenadchla, ale většinu času jsem dával do kupy wifinu - odpoledne se ji podařilo zprovoznit a můžu plně zevlovat na netu ^^


Druhá přednáška z práva. Ta měla malej problém, pán mluví jako večerníček - monotónně a potichu. Nemá špatnej projev, ale přes ty davy nebyl skoro slyšet. Jinak některé věci opakoval i víc krát, takže se to dalo docela dobře zapsat, opět spíš šlo o to vypustit šumění z okolí. Kdyby tam byla jen třetina lidí a někdo mu zesílil mikrák, tak by se to dalo trochu líp. Ranní přednášky mě motivovaly k tomu na ně nechodit, ale asi jim dám ještě šanci.

Odpoledne nějaká technologie výroby. Vypadá to jako tajně skryté zbožíznalství a jo je to ono dono. Tohle už bylo v normální třídě a učitel byl docela vtipnej, než řekl, že bude chtít seminární práce v PowerPointu, 6 stránkama ve wordu a prezentací. Jako třešnička na dortu o tom bude chtít diskutovat, nemám problém něco odvykládat, ale diskuze přináší spoustu debilních otázek :). Na můj vkus moc společenskej předmět, kterej je na blbý téma.

"Biri, biri, biiiriii, birrriii birr rrri ri ri rii bi ri bí." Seminář z matematiky připomínal setkání s ufounama. Učitel si tam jel s datáčem a mluvil o vektorech - v tomhle bodě jsem úplně ztratil niť a chytil ji až když řekl, že si to máme prostudovat doma, protože budeme počítat příklady. Vypadá to hodně děsivě a ani se nedivím, že tolik lidí matiku opakuje.

Vedro… už by mohla být zima. Domů jsem se doplazil v 7 s migrénou jak kráva a chtělo se mi zvracet. Doufám, že se to počasí znatelně ochladí, jinak nepřežiju ani první tejden…
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 kejtyyy kejtyyy | Web | 5. října 2011 v 14:02 | Reagovat

Tvůj článek mě pobavil (myslím v tom příjemném slova-smyslu). My co jsme taky opět nastoupili do studijního procesu velice dobře chápeme =).

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama