Sylvari

14. srpna 2011 v 9:48 | Archaell |  Guild Wars 2
Sylvari jsou nejmladší rasou vůbec. Tyto bytosti složené z květin, kořenů a smůly po světě běhají teprve 25 let. Tvarem připomínají člověka, ale je to jen náhodné složení chlorofylu. Jejich veškeré životní vědomosti jsou hromaděné v jejich matce "Pale Tree" a tzv. "Snu" který sní nové generace, než se narodí. Podle posledních informací se množí jen přes matku a jedinci jako takový mít potomky nemohou. Nicméně dle mého osobního odhadu se budou množit přesazováním. Jsou silně založení na rostlinách a některé rostliny mají "pohlaví" kde je potřeba je opilovat.Kentaur jménem Ventari (určitě si ho pamatujete z džungle v původních GW. Takovej zabandážovanej kentaur, podle kterého se jmenoval i outpost) vyryl rady jak dosáhnout míru a harmonie do tajemné desky a pověsil ji na Pale tree. Sylvari to považují za jejich zákony, i když se to třeba borcům jako je Cadeyrn nelíbí. Dalším zdrojem jejich původního vědění bylo semínko, později zasazené v onen strom Ronanem. Ten ho vysázel na počest své zavražděné dcery a vesničanů. Už v té době začal sylvariiský intel hromadit data.

Sylvari se dělí do čtyř kast, podle toho kdy se narodili. To i ovlivňuje jejich osobnost. Sylvari rozbřesku s diplomatickými schopnostmi. Sylvari dne, kteří jsou nejakčnější a hrnou se do řešení problémů po hlavě. Inteligentní Sylvari večera. A potom samotářští noční Sylvari. Tato mladá rasa je dále specifická, že nemá vůdce, avšak obracejí se za moudrostí svých druhů z první generace. Toto speciální zacházení se ovšem trochu nelíbí mladším Sylvari. Vše započal Cadeyrn nadějný mladý výhonek, který byl dotčen, že se narodil jak první z druhé generace. Byl totiž úplně první, který přišel o onen speciální status. Z toho a dalších důvodu se snaží "Sen" uvést do temnoty a osvobodit svou rasu od té pitomé desky. Nejrychlejší cestou je páchání zla, a proto si založil svou vlastní temnou stranu. Osobně mě strašně nadchnul ^^.

K vzhledu bude na výběr letní a zimní varianta. Ta první připomínaje zarostlý prales a ta druhá opadané větvičky. I když Sylvari nosí i oblečení od ostatních národů, jako je třeba vlna, nebo kůže, tak většina si dokáže vypěstovat svůj vlastní oděv - takový živý plot. Klidně by mohli chodit nazí, ale opět se opičí po lidské etice.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 vestec vestec | Web | 12. ledna 2012 v 15:27 | Reagovat

Dobry clanek, hezky blog, podivas se na muj webik?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama