Červená K...

6. srpna 2011 v 10:29 | Archaell |  Rudá knihovna (18+)
Tento příběh se odehrává před dávnými a dávnými časy v jednom tajemném lesíku. Po vyšlapané cestičce si to pelášila roztomilá žabička. Jmenovala se Červená Kundička. Když v tom zaslechla šelestění listí. Rozhlédla se kolem sebe a najednou uviděla z keře čouhat veliký huňatý ocas. Tak velkého kokota snad v životě neviděla. Radostně z tohoto shledání, poskočila pár skoků k onomu keříku a pevně úd uchopila mezi své heboučké dlaně.Vzrušeně se s ním mazlila a nebýt toho, že na ní potom plivnul, tak by to dělala dodnes. Její radovánky však brzy přerušil strach. Ten obrovský kokot patřil totiž hladovému vlkovy, kterého svojí hravostí probudila ze zemního spánku. O co to bylo horší, že bylo zrovna jaro. Vlk se na ni nenávistivě podíval, tak jako se tak oběť znásilnění dívá na svého vyfasovaného úchyláka.

"Co to děláš, děvče?" Zavrčel rozzuřený vlk.

"Ale já jsem nevěděla, že tady ležíte." Bránila se Kundička.

"A to si myslíš, že takový gigantický penis roste jen tak na stromech, či co?" Vrčel dál vlk.

Kundička si otřela mlíčí z obličeje a stydlivě se začervenala: "Ono mi to skutečně přišlo takové zvláštní, ale když na mě tak vyzývavě koukal, nemohla jsem odolat. "

Za normálních okolností by s tím šel vlk na policii, ale protože byla zrovna doba páření, rozhodl se to vyřešit mírovou cestou: "Dobrá. Když mě necháš smočit své pírko v tvém kalíšku, tak nad tím pouze mávnu rukou.

"V mém kalíšku?" Kundička si nadzvedla sukýnku, podívala se na vlkův pyj a pak zase zpátky dolů. Strachy vytřeštila svá kukadla. Něco tak odporně dlouhého se do ní přeci nemohlo jen tak vejít. Ze záchvatu paniky vlka kopla do kulí, a zatímco se válel ve smrtelné křeči, rychle utíkala pryč.

Kundička prchala, co jí síly stačily, ale bohužel se musela zastavit na prvním semaforu. Ta svině červená ne a ne zhasnout. Marně se rozhlížela okolo, ale ani v jednom pruhu neviděla žádný provoz. Vytáhla tedy dalekohled a obhlédla okolí ještě jednou. A skutečně z levého směru se řítil nebezpečnou rychlostí dvě stě metrů za hodinu slimák. Trvalo snad celou věčnost, než znovu naskočila zelená.

Konečně se Kundička dopotácela k jejich chaloupce. Venku se již stmívalo a tak ze světnice zářil svit mihotající se úsporné žárovky. Dívenka otevřela dveře a zhrozila se toho děsivého vzezření, které pro ni kolo štěstí přichystalo. Uvnitř jejího vlastního domova stál vlk uvnitř babičky. Svým ničivým torpédem nabíral babičku do zadní zdířky. Ještě že Kundička byla adoptovaná a tak babičce bylo pouhých třicet let - poznámka autora.

Pohled na rozpáranou babičku vyvolal v Kundičce další záchvat paniky. Rychle přeskočila plot a nedbaje roztrhlé sukýnky, cupitala zazvonit na sousedy. Naštěstí právě seděl myslivec před garáží a leštil si vercajk nad porno časákem. Nebyl zrovna nadšený, pač ho dívenka rušila od práce, ale přesto si ji vyslechnul.

"Dobrá děvče. Když mi ho přeblafneš, tak ti pomohu." Odpověděl nadržený myslivec a strčil ji k obličeji své žihadlo. Chudák Kundička neměla na výběr. Sehnula se k nabízenému klacku a hbitě z něj vycucala všechnu šlehačku.

Myslivec vyrazil dveře, které byly otevřené, a dvěma skoky byl u vlka. Vytáhnul z přilehlého košíku jednu tlustou salátovku a strčil ji vlkovy rovnou do zadku. Vlk hlasitě zavil a s okurkou mezi půlkami prchnul zpátky do lesa. Všechno dobře dopadlo a jelikož měla babička rozpálená kamna, tak si společně s Kundičkou užívali až do rána švédskou trojku.

Konec.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Moony Moony | 6. srpna 2011 v 10:51 | Reagovat

good :DDD

2 eliss-rebelka eliss-rebelka | Web | 6. srpna 2011 v 10:56 | Reagovat

Božee =DD ..

3 Eliss Eliss | Web | 6. srpna 2011 v 11:42 | Reagovat

:D Výborná pohádka

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama