Brigáda sexem

13. srpna 2011 v 0:05 | Archaell |  Rudá knihovna (18+)
Od té doby, co se do běžných domácností naboural internet, nebylo nakupování jednoduší. Nadšeně jsem se proklikávala skrze nekonečné množství módních webů a kochala se pěknými věcmi, které si však nikdy nebudu moci koupit. Ty ceny prostě nebyly fér. Přesto, že je naše společnost značně na úrovni, tak stále některé věci zůstávají pro většinu z nás za zavřenými dveřmi. Takovou nedosažitelnou věcí pro mě bylo například moje vlastní auto. Všechny spolužačky z koleje už měli svého brouka. Rodiče mi ho koupit nechtěly a přítel co prodává lístky v kině už vůbec ne. Navíc můj účet byl vycucanej jak pošťák uprostřed ženského kláštera.Autobus přecpanej jako vždycky. Hromadná doprava je jako lekce z dějepisu, ba dokonce horší. MHD jsou takové přeplněné otrokářský lodě, ale na rozdíl od nich důchodce rovnou nezabíjí a nechávají jim tady tlít maso na sluníčku. To že si nesednu, na to už jsem si zvykla, ale ten dezinfekční puch, cvakající protézy při nadávání a jejich mlácení holemi o nohy, mě vždycky dokáže zkazit náladu. Oni nemůžou jezdit nakupovat, když jsou studenti ve škole a lidi v práci, radši si přivstanou na ranní, nebo počkají na tu nejvíce přeplněnou odpolední linku. Někdy si říkám, jak dlouho by asi vydrželi naživu, kdyby nebyli zákonem chránění.

Parkoviště před univerzitou bylo jeden brouk vedle druhého. Ty se snad množili geometrickou řadou a jenom socky jako já měly smůlu. Naštvaně jsem sjela pohledem šťastlivé dívky a pak jsem v davu uviděla Karolínu, mojí nejlepší kamarádku. Bývalou nejlepší kamarádku. Kde sakra vzala peníze na nové auto? A to jsem naivně věřila, že aspoň někdo je na stejný lodi zoufalství jako já. V tom si ta špinavá zrádkyně asi všimla mých nenávistivých pohledů a začala mávat směrem ke mně. Neměla jsem na ni náladu, a proto jsem rychle zaplula do předsálí univerzitní knihovny.

Dočasné útočiště bylo sice bezpečné, ale první přednáška mě brzy vyplivla ven. Při mém štěstí jsem samozřejmě do Karolíny hned vrazila: "Ahoj, kdes byla?"

"Vrátit knížky do knihovny. Cože si nejela dneska autobusem?"

"Hehe. Konečně jsem si koupila beatla."

"Já myslela, že rodiče ti chtěly koupit možná tak ojetou fábii."

"Říkám koupila. Podařilo se mi našetřit peníze z brigády."

"Co to je proboha za brigádu, vždyť si ještě před prázdninami byla na nule?"

Karolíně se do toho nejdříve nechtělo, ale nakonec se semnou později sešla na kafi a celé tajemství mi prozradila. Skutečně měla peníze vydělané brigádou, ale ne tak docela obyčejným trháním jablek. Prý narazila na nějakou další holku, která vyprávěla o rychlé cestě k penězům a rozhodla se to tedy taky zkusit. Už jen podle toho auta bylo jasné, že to funguje. Jenže ona tajemná brigáda byly sexuální služby na privátu. Nejdříve jsem vytřeštila oči a nevěřila vlastním uším. To nemyslí vážně? Ale ke konci konverzace mě přesvědčila, že to není tak hrozný, sype to balík peněz a navíc sex odbourává stres.

Řekla jsem si, že menší kapesný neuškodí a Karolína mi pučila klíče od jejího "pracovního" bytu. Skutečně to byla kámoška, nebo mě aspoň do toho chtěla namočit, abych nic neprozradila ostatním. Domluvila mi jednoho ze svých klientů, jakéhosi vysokého úředníka z ministerstva, který si chodí odpočinout od pracovního tlaku. Tak jsem se tedy dovalila na místo určení a čekala, co se bude dít.

Než Karolína odešla, tak mi tam nechala oblečení na převlečení. Byl to latexový korzet na zvednutí poprsí, pár kozaček, kalhoty s dírou v rozkroku a černá kukla. Sice bylo nepříjemný, jak se mi to svinstvo lepilo k obličeji, ale aspoň mě v tom nikdo nemohl poznat. O půl desáté skutečně přišel onen pán. Svléknul si šaty, nasadil si do úst roubík a podal mi fetišistickej bič. Chudák měl asi masochistický sklony a chtěl, abych ho s tím práskala přes zadek. Při představě jak to asi vypadá z dálky, jsem se musela smát. Celá ta situace byla dost vtipná.

Po půl hodině bičování, v době když už měl zadek celej červenej, tak mi řekl, že přišel čas na sex. Trochu mě to zaskočilo, ale ono sexuální brigáda vychází od slova sex. Rychle jsem se uklidnila a přešla z obývacího pokoje do ložnice. Ze zvyku, který jsem si odnesla z domova, jsem si lehla na postel a roztáhla nohy dokořán. Nevim, jestli to bylo tím stresem, vzrušením nebo latexovými hadry, ale docela dost jsem se z nevyhnutelného pohlavního styku potila.

Koukala jsem na pana úředníka, který se ke mně pomalu přitulil, čímž mi zmáčknul svou hrudí ňadra a já očekávala, jak jeho statný penis prorazí ledy. Bohužel, ano byla jsem zklamaná, se nic takového nestalo. Akorát se přeze mě natáhnul k vedlejšímu nočnímu stolku a vytáhnul z něho kožený pás s dlouhým umělohmotným robertkem. Jeho a moje představa pod pojmem sex se evidentně radikálně lišila. Místo aby mi ho tam šoupnul, tak chtěl anální sex a kupodivu do svých zadních vrátek.

Nasadila jsem si tedy pás kratším dildem do pochvy a zapnula přezky. Trocha lubrikačního gelu na promaštění peří a šup do poslaneckého zadku. Nejdříve jsem si myslela, že to je jen další ujetá zábava, ale pak mě tento druh milování nečekaně vzrušil. Přesto, že jsem si to pořádně utáhnula, tak se přitom přirážení onen vnitřní kus pohyboval a dráždil mi přední část poševní stěny. Ke konci jsem už vzdychala hlasitěji než můj klient. Byla jsem celá tak nažhavená, až jsem mu navrhla, ať si vyměníme pozice. Jenže on mi akorát dal peníze a se slovy, že ho to neláká, mě odbyl. Zůstala jsem sedět s pěti tisíci v ruce a sužoval mě pocit nespokojenosti.

Po této zkušenosti, mi skutečně přibyl balík peněz a polovina účtu za byt. Několikrát týdně jsem tam chodila a užívala si všemožně úchylné sexuální hry. Jenže ony radovánky neprošly bez povšimnutí. Jelikož jsem měla dost sexu v práci, tak mi už nezbýval elán na doma. To vytvořilo trochu dusno mezi mnou a mým přítelem. Celá situace se vyhrotila jednoho proklatého večera.

Měla jsem domluvený termín s klientem, a tak oděna do podvazkového pásu, červeného krajkového prádla, stejnobarevné paruky šla otevřít. Jenže pohled do dveří mě neobvykle zaskočil. Ve dveřích stál můj přítel a minimálně stejně šokovaný jako já na mě zíral. Nevěděla jsem, co mám dělat, tak jsem ho hned seřvala. Jak to že ten prasák chodí za děvkama? Až pak mi došlo, že jsem tím vlastně urazila sama sebe.

Potom co mi došli urážky k nadávání, jsem ho nechala mluvit. On mi řekl, že se sem přišel na mě podívat. Jeho kolega z práce, který ke mně chodil pravidelně, prý zahlédl mojí fotku na jeho pracovním stole a všechno mu řekl. Parchant, ono se to lehce machruje, když je člověk nezadanej. Trochu se mi ulevilo, ale stále tady byl takový drobný detail. To já jsem byla na vině, ne on. Po krátkém vyprávění se můj přítel otočil a odešel pryč. Další den jsem se mu to snažila rozmluvit, ale dal mi kopačky.

Je jasné, že žádný chlap není rád, když se vrátí domů z práce a najde tam cizí sperma po předchozím střelci, které teče z jeho dívky. Od té doby jsem měla pár románků, ale žádný nevydržel ani dva měsíce. Mohla jsem si koupit, co jsem chtěla, dělat co jsem chtěla, prožívala jsem pravidelné vášnivé noci se spoustou cizích mužů, a přesto jsem byla neuspokojená jako onen první večer s připínákem u kolenou.

Realita je tvrdá svině, člověk si holt musí vybrat mezi prací a rodinou.
 

10 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Hakky "Stalker" Life Hakky "Stalker" Life | Web | 13. srpna 2011 v 0:35 | Reagovat

Rodinu ... Je to pěkně popsané.

2 kE kE | Web | 13. srpna 2011 v 0:42 | Reagovat

Pěkně se to čte, je to zábavné, zároveň trochu varující. 5 hvězd :)

3 Archaell Archaell | Web | 13. srpna 2011 v 0:53 | Reagovat

Taky by to mělo být varující. Mnoho dívek s privátem si takto přivydělávají a neberou ohledy na své partnery. Je prima mít sousedku co dá všem, ale kdo by chtěl takovej lapač nemocí doma? Myslím, že nikdo. ^^

4 s-m-u-r-f s-m-u-r-f | Web | 13. srpna 2011 v 3:06 | Reagovat

Krása, nikdy mě tak dlouhý články nebavěj, ale tohle je fakt paráda, jako myslim ten popis a tak,.. =)

5 Ell Ell | Web | 13. srpna 2011 v 7:49 | Reagovat

Pěkně napsané:)

6 Archaell Archaell | Web | 13. srpna 2011 v 8:59 | Reagovat

Díky. ^^ Většinou ty povídky jsou mezi 2-4 A5-kama, tohle se trochu protáhlo na pět.

7 ruthless ruthless | Web | 17. srpna 2011 v 0:12 | Reagovat

Děsivá realita, ale moc pěkný čtení.

8 bludickka bludickka | Web | 25. září 2011 v 17:14 | Reagovat

Relativně reálnej příběh, líbí se mi styl jakým píšeš.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama