Rudá záře nad Kladnem...

14. června 2011 v 18:17 | Archaell |  Sarkasmus
//Stejně už to bude určitě 18+, tak je jedno, že morbidně zmasakruju pár Gumídků V^.^V//


"No jo náš job si žádá oběti. So, než pudem hledat root, musíme ještě vyexpedovat tohohle mini strejdu."

Jak na potvoru, ten mini strejda vypadal už od pohledu jako problémovej kus i mezi příšerákama. Vyzařovala z něj klasická důchodecká aura. Nevrlost, hnijící svalová hmota a co bylo nejhorší, žral zrovna Gotwaldův komunistickej proslov.


"Yo kámo. Tak jak de život?" Zeptal se Richard Inteatera.

Ten na to reagoval dle očekávání. Skoro Richardovi amputoval ruku. "Jaký Yo a jaký tykání? Je to hrůza jakou má dneska mládež výchovu. To tě doma neučili, že vysloužilým Soudruhům, kteří tvrdě pracovali, aby ses měl lépe, se má vykat?! Vůbec si nedokážeš představit, kolik úsilí a odhodlání nás stálo vybudovat tuhle socialistickou zemi!"

Jen to ne, přesně tohle mě na komunistech sere ze všeho nejvíc. "Asi moc úsilí ne, když ten režim padnul jak Železná opona."

"Co mi to tu vykládáš za nesmysly?! Za takové rouhání vůči režimu na tebe zavolám Soudruhy z STB! On tě ten černý humor přejde."

"No za prvé žádná STB už není, za druhé to je tím, že komunističtí voliči vymíraj a za třetí pochybuju, že bys dokázal pracovat s digitálním číselníkem." Vytáhnul jsem z kapsy mobil a podal ho tomu "Soudruhovi".

"Co to má jako být za vynález?"

"To je prosím mobilní telefon."

"Nesmysl! Na telefon to nemá patřičnou kabeláž a už vůbec to nemůže být mobilní zařízení! Je přeci logické, že přenosné radiostanice jsou nejméně velké jako plná polní výzbroj."

"Alexi, to nemá smysl. Dej mu tohle přečíst." Podal mi Richard knihu s názvem "Pád socialistické říše".

Komunista se kupodivu místo žraní rozečetl. "Á…áá…ááá!" Po jeho hysterickém kvílení vyskočil na stůl a zarazil si do oka propisovací pero. Plynulým pohyb ho vytáhnul i s kusem mozku ven a pustil ho na zem. Díky gravitačním silám předpnul přes hranu a zapíchnul si ho do hlavy ještě jednou. To vše během pár vteřin.

"Ou!" Procitnul Richard. Asi to byla i pro něj moc tvrdá scenérie. "Proč sem si já debil nevzal videokameru?! Chci to vidět ještě jednou!" Nebo, taky ne.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama