První zkouška

20. června 2011 v 6:20 | Archaell |  Sarkasmus
"A je to tady. První zkouška. Takže, co pak naše hrdiny asi čeká? Pro začátek jde o jednoduchý úkol. Před našimi soutěžícími se nachází dveře a jejich úkolem bude se přes ně dostat. Abychom jim to usnadnili, v místnosti se nachází deset beden a v každé tisíc klíčů. Ovšem pouze jeden z nich je ten správný. Uvidíme, jak se s touto výzvou poperou."

Airi otevřela jednu bednu a podívala se dovnitř: "Ňo, tohle ňevypadá dobře. Ňejaký ňávrhy jak přes to projdeme?"


"A tým větru se dostává přes první úkol jako by to byla dětská hračka. Konečně se nám ukázala slečna Yami, která jasně předvedla, čeho jsou ninjové schopni. Musím říct, kdyby kradla auta, tak deme dneska domů všichni pěšky."

Vytáhnul jsem z kapsy pár pečetí a ukázal je dívkám: "Tak ty dveře prostě odpálíme." Hned jsem je šel vyzkoušet. Plácnul jsem je na rám dveří a "Bang!" Ozval se hlasitý výbuch, ale nic se nestalo. "Sakra?" Ty pečeti tam stále jsou.

"Vypadá to, že ohnivý tým zjistil naši malou lest. Ano skutečně tyto dveře mají ochranné kouzlo proti magii. Toto vylepšení nám poskytl Řád bílého lva, obyčejně se totiž používá v celách pro zločince. Takže ho pan Carter jistě dobře zná. Uvidíme, jak si s tím poradí. Nyní se však vraťme k tomu výbuchu. Náš malý terorista Nejamajčan Toxic předvedl parádní výkon a ukázal, jak policie dokáže proniknout jakýmkoliv zámkem pomocí trhavin. Brilantní řešení zemního týmu."

Angela se podívala na ty dveře a znepokojeně zaklela: "Tyhle pitomé dveře nemůžeme otevřít násilím, aspoň teda pomocí magie ne. Tak jak je teda otevřeme?"

"A už i vodní tým se dostává přes první úkol. Dokonalá zručnost ledového mága, to je syn Iceshielda pro vás."

"Asi trochu zaostáváme. "Ňehehe." Ironický jak se v určité situaci mění vtip v sarkasmus. "Máte nějaký ňápady jak to vyřešit?"

Rozhodl jsem se pro poslední možnou možnost. Zavřel jsem oči a šel dopředu a ještě trochu dál a pak jsem otevřel jednu bednu. Sáhnul jsem dovnitř a chvíli v ní šmátral. Nakonec jsem vytáhnul jeden klíč.

"Alexi. Nechci ti kazit iluze, ale víš, že šance, že ten správný klíč najdeme je jedna ku deseti tisícům?" Ujišťovala se Angela, jestli jsem nepřišel o rozum.

"Aspoň, že ta šance existuje." Stoupnul jsem si před dveře a strčil klíč do klíčové dírky. Minimálně tam pasoval. Tak jsem opět zkusil svoje štěstí a klíčem otočil. "Cvak." Zámek povolil a dveře se otevřely dokořán.

"Tak to je neuvěřitelné. Dámy a pánové viděli jste to? Náš chladnokrevný vrah vytáhnul z celé té hromady kovu správný klíč. Buď má nějaké jasnovidecké schopnosti, které nám zatajil, anebo víc štěstí než my všichni dohromady."

"Ňaháhá. Ňa co teda čekáme?" Airi přerušila naše strnulé zírání na průchod a vydali jsme se k další zkoušce.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama