Merlin kampf

25. června 2011 v 10:24 | Archaell |  Sarkasmus
"Před vámi leží dvě cesty. Cesta vlevo vede k ohromnému blahobytu pro jeden lidský národ. To ovšem bude znamenat, že všichni ostatní lidé zemřou. Cesta vpravo k celosvětové bídě a bude vést k válce mezi všemi lidmi o poslední zbytky potravy. Je to těžká volba, ale dokud se nerozhodnete nepsutím vás dál. Pokud vyberete správně, budu vás čekat u další zkoušky. Pokud ne očekávejte návštěvu nebeských zahrad."


Dost zapeklitá otázka. Kam se podělo "leze, leze po železe, klíč"? Pokud si to rozeberu na menší části. Ta první možnost vypadá, jak kdyby ji navrhnul Hitler. Zavání dost nacismem, ale na druhou stranu to je utopická ideologie. Oproti tomu války a hladomor, taky nejsou zrovna příjemná věc. Jakej idiot tohle vymejšlel?

"Angelo, co myslíš?"

"Myslím, že pevně věřím v tvůj úsudek a nechám výběr na tobě."

"To bych ti sice nedoporučoval, ale budiž. Je to risk, ale ty pravý mají trochu lepší auru. Jdeme je zkusit." Vykročil jsem dopředu, ale Angela se ani nehnula. "Ty nejdeš?"

"Musím nakrmit to dítě. Bude to chvíli trvat, a proto než to vyřídím, tak to běž vyzkoušet. Když se nevrátíš, půjdu tou druhou stranou." A kam se vypařila ta důvěra v můj úsudek?

Zrazen jedinou osobou, které jsem mohl věřit v téhle kobce, jsem vešel do pravého vchodu. I když nejsem věřící, tak jsem se modlil ať je to ten správný. Jeden krok, druhý krok, třetí krok. Nic se neděje. Asi jsem geniální, nebo to tak minimálně vypadá. Už jsem se chtěl vrátit pro Angelu, ale jak naschvál se z vydlážděných stěn začal valit kouř. To nebylo vůbec dobrý. Celá chodba ve vteřině blafla a na mě se vyřítilo několik proudů chrlícího se ohně. Na to jsem neměl nejmenší šanci jakkoliv reagovat.

Jak spálenou palačinku mě ten toaster vystřelil zpátky do úvodní síně a já se tam rozplácnul na zeď. "Au! Ten parchant Merlin byl fašista!"

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama