Chaos

25. června 2011 v 13:24 | Archaell |  Sarkasmus
Zrcadlová síň. Metr za metrem úplně stejná haluz. Už dvacet minut kráčím dlouhou uličkou a ani známka konce. Černo bílý kachličky, tapety, všude kolem mě barva nicoty. Přede mnou, za mnou stejný výhled. Tohle se mění v dost velký psycho. Kdybyste mi řekli, že celou dobu chodím na běžeckém pásu, tak bych tomu možná i věřil.


Třeba by bylo lepší se vrátit? Přece se tu nemůžu jen tak ztratit. Ale počkat motá se mi hlava. Nemám páru, jestli jsem přišel zleva nebo zprava. Než se mi stabilizuje prozření, jsem uprostřed křižovatky stejného vzezření. Možnost volby jít dopředu, nebo dozadu, mění se ve čtyř místnou řadu. Tak co teď? Hodim si třeba korunou, ale bohužel nemám žádnou čtyřstěnnou. Nemá smysl se s tím srát, třeba do leva zkusím se dát.

Tak už jdu zas jinou uličkou, jak pára zavřená pod pokličkou. Chodbička depresivní barvy a po stěnách lezou červí larvy. Závody malých slídilů nad těly zesnulých břídilů. Počkat? Bez chleba rodina lůzy, koukám se na dům hrůzy. Spím, nebo bdím? Kam to zase lezu, do pekelnýho dřezu.

Sadám se satánem, nakládaj si to s nějakým hafánem. Támhle archanděl Michael, šňupe co Elten John do kýble vykálel. A pak Mikimaus, opilej na sračku, zkoumá myší lapačku. Co se to zase děje? Alenka z říše divů se na mě směje. Úsměv plný komárů a Sněhurka šoustá s trpaslíky na báru. Duševní zdraví tváří se vesele a v klidu kope mě do prdele.

Nebyl jsem na cestě pro tu pitomou desku? Zase zpátky v tý uličce a uprostřed šašek v krabičce. Co na mě tak blbě čumí? Iritován tím pohledem, kopnu do něj s nadhledem. Padám z bláta do louže, mezi vesmíry spadnul jsem zas do díry. Černá tma, není vidět na krok, být tady Edison s žárovkou udělal by pokrok. Chtěl jsem si rozsvítit, ale sirky nevedu. Zapalovač bez plynu, slyším krysí rodinu. Tak co teď provedu?

Hle do prava, je tam moje poprava. Cítím chaos a paniku, jak štěně na pultě čínskýho podniku. Mozek v totálním kmitočtu, jak výpis ze státního rozpočtu. Lenin v čele úřadu, na to mám tak náladu. Začíná se mi mysl udit, chtěl bych se z toho snu už probudit.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama