Boží mlýny...

18. června 2011 v 3:55 | Archaell |  Sarkasmus
// No teď bych ho moch nechat popravit a byl by to zdárnej konec... V^.^V //

"Jo projevim lítost… leda tak v pekle. Byl to skurvenej pedofil a patří mu to!" Dav se opět začínal bouřit, ale tentokrát se utišil při první výzvě. Všichni chtěli vědět můj trest. Parchanti. Si sem choděj na soudy jak do kina, to samí na popravy. Už jim nestačí třeba zápasy v boxu, to musí vidět smrt v přímém přenosu? Copak to je nějaká reality show?


"Dobrá. Takže tedy vynesu rozsudek, dle platných norem a s přihlédnutím k okolnostem, které doprovázely chování pachatele. Alex Carter byl shledán vinným z vraždy kancléře Petra Pedovského a odsuzuje se k smrti oběšením, podříznutím hrdla a sťatím hlavy. To všechno přesně za dva dny."

"Hehe." Sarkasticky jsem se zasmál na přístojícího rytíře. "A to myslí jako najednou nebo zvlášť?" Odpověděl mi planým kývnutím. To však bylo dostatečné. Vítr z plachet byl vyražen.

Kapitánka Silverspear mojí poznámku zaslechla a tak na můj dotaz reagovala: "Samozřejmě postupně. Po každé popravě dojde k resuscitaci. Po vykonání rozsudku bude tělo poskytnuto na výzkum Magictechu. To je centrum zabývající se kombinováním vědy a magie. Čerstvá lidská tkáň je nedostatkové zboží."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama