Slasti a strasti

4. dubna 2011 v 23:39 | Archaell |  Rudá knihovna (18+)

Noční překvapení

Vracela jsem se domů celkem pozdě z práce. Už bylo hodně hodin, něco málo kolem půlnoci. Pouliční osvětlení jako vždy matně problikávalo, protože se město stále ještě nedokopalo ho opravit. Zašátrala jsem v kabelce po klíčích, ale v té tmě nebylo vůbec nic vidět. Konečně jsem je našla, ale vyklouzly mi z rukou na schody. Opatrně jsem se pro ně sehnula. Z ničeho nic se přede mnou objevil tajemný stín. Pomalu jsem nadzdvihla zrak a zděšeně vydechla. Pár centimetrů od mého obličeje stála nějaká zahalená postava a v ruce svírala páchnoucí kus hadru. Chtěla jsem křičet, ale prostě to nešlo. Přitiskla mi utrženou látku k ústům a přimáčkla mě ke zdi. Mé smysly omámil chloroform a já upadla do bezbranných mdlob.


Tma. Černo černá tma. Nejdříve jsem si myslela, že se mi udělalo špatně a ležím u domu před vchodem. To nebyla bohužel pravda. Došlo mi, že mám zahalené oči nějakým hedvábím. V povzdáli byly slyšet děsivé smějící se hlasy, ale nerozuměla jsem jim ani slovo. Chtěla jsem na ně promluvit, ale bránil mi v tom kus nějaké plastu. Když jsem se trochu vzpamatovala, všimla jsem si kožených pout na rukou. Byl to hodně nepříjemný pocit. Škrtily mi nateklá zápěstí a byla až příliš fest utažená. Zkusila jsem je přetrhnout, ale ledově chladné cinkání řetězu mi odpovědělo, že to nemá smysl. Kde to jsem? A co se to děje? Celá tahle situace vypadala jako špatný vtip.

Místností prolétl mrazivý vánek. Bradavky mi okamžitě ztuhly a napružili se do pozoru. Evidentně jsem byla úplně nahá. Studem mi zrudly tváře a já nevěděla, co mám dělat. I kdybych to věděla, tak bych stejně nic udělat nemohla. Strašně jsem se bála a mé tělo to dalo znát. Po ňadrech mi stékaly kapky ledového potu. Náhle mi někdo zmačknul dlaní ňadro. Okamžitě jsem se ochvěla a zkusila sebou škubnout. Mé okování mi v tom však bránilo, a tak mi nezbývalo nic jiného, než to snášet.

Dlaň pomalým pohybem obkroužila podél mého ňadra. Po jejím vzoru jsem ucítila i druhou ruku, ale na druhé straně. "Uu!" Zakňourala jsem bolestí. Mé prokrvené bradavky někdo zmáčknul a otočil je proti směru hodinových ručiček. Na jednu stranu to šíleně pálilo, ale na druhou to bylo celkem vzrušující. Nijak jsem to nemohla ovládat a sama od sebe se mi stehna začala třít o sebe. Netrvalo dlouho a v klíně mi vytrysknul pramen smysluplnosti.

Na břiše jsem ucítila třetí dlaň. Byla hebká a opatrně mi hladila podbřišek. Chvěla se stejně jako já. Podle velikosti to určitě musela být dívčí dlaň. Chvíli kroužila po mém napjatém těle a potom pomalým pohybem skousávala níž a níž. "Au!" Opět jsem vzdychla. Neopatrně mi zavadila o klitoris a já sebou trhla. Dlaň se na okamžik zastavila, ale pak pokračovala v masírování mého rozkvetlého keře.

Svíjela jsem se v extázi, jak jen mi to mé svázané tělo dovolilo. Pouta náhle povolila. Stále jsem byla připoutaná, ale už ne k pevné stěně. Někdo mi pomohl vstát na nohy. Ušli jsme pár kroků a potom mě ten člověk přitlačil ňadra ke stolu. Než jsem se stačila bránit, připevnil mi pouta k dřevěné desce a já se zase nemohla pohnout. Pevné ruce mi roztáhly nohy od sebe a zarazili mezi ně nějaký kus oceli, takže nešli dát k sobě. Ledový vítr mi foukal rovnou dovnitř údolí.

Na orosených valech jsem ucítila vlhkou a lepkavou věc. Byl to cizí jazyk a přejížděl mé pysky po celé délce. Ze zdola nahoru a zase zpátky. Znovu a znovu. Opět jsem to nevydržela a začala téct, jak napěněná láhev šampaňského. Kapky mé ženskosti stříkaly všude okolo. Chvíli jsem se chvěla z rozkoše a pak jsem ucítila nárazy něčeho tvrdého.

Horní stěnu pochvy a klitorisu mi brousil pořádnej kus mužského penisu. Jako když dlátem zpracováváte kus dřeva. Pár vteřin mě takhle klátil, a pak ptáček vniknul rovnou do mého hnízda. "Áhh!." Zasípěla jsem extází a ústa mi naplnilo ohromné množství lepkavých slin. Přes plastový míček jsem je nemohla pořádně vyplivnou a proto trochu mě trochu začínaly dusit.

Ten muž nejdříve začal zvolna, ale později rozpoutal úplné ohňostroje nad Paříží. Přirážel tvrději a tvrději. Jako by mi chtěl vymrdat mozek z hlavy. Avšak nevydržel to dlouho. Zarazil poslední úder do mého lůna a vyslal dovnitř vroucí proud žhavého spermatu. Tak intenzivní teplo mi svíralo dělohu v křečích.

Připadala jsem tak nějak necudně. Jako bych byla pouho pouhá děvka. Nástroj mužských potřeb a touhy. Dlouho jsem se neochladila a dva nasliněné prsty mi začaly dráždit anální otvor. Ostýchavě kroužily kolem a pak jako když se svíjí vír, zamířily ke středu. Doslova se prorvali skrz mé stažené svaly. Cítila jsem, jak mě zevnitř dráždí a opět to nastartovalo mé rozmnožovací pudy. Po chvíli přestaly a už nic dalšího se nedělo. Ale proč? Chtěla jsem víc, přeci nyní nemohou přestat?

Už jsem si začínala myslet, že je konec. Ve skutečnosti tomu tak nebylo. Přes mé hýždě mne zastudil proud lubrikačního gelu. Jako přílivová vlna ony prsty opět prorazily dovnitř, ale tentokrát mi natřely stěny mazlavou hmotou. Někdo mě začal placet přes zadek něčím tvrdým z plastové hmoty. Prsty opět opustily bezpečí mého lůna a tentokrát je vystřídalo betonově pevné dildo. Úplně mi to vehnalo slzy do očí. Jako by to nestačilo, do mé rajské zahrady mi strčili ještě jedno. To začalo bzučet a za hlasitého kmitání vibrovat vevnitř. I druhý robertek se nastartoval. Cítila jsem, jak se mi vevnitř třou o sebe a sdírají mí kůži ze stěn. Byla to bolest, ale bolest slasti.

S klapnutím se pouta opět otevřela. Někdo mě strčil ruce za sebe a secvaknul zas náramky do sebe. Sesunul mé tělo ze stolu a shodil mě do nějakého kartonu. Byla to kartonová krabice. Uslyšela jsem zvuk lepicí pásky a pak už nic. Celé hodiny jsem zůstala s vibrujícími tělísky v nějakém regálu neschopna se pohnout. Až další den ráno, když byly baterky vybité, otevřel krabici nějaký pracovník místní pošty a jen proto, že z ní vytékaly moje šťávy lásky.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 leasy70 leasy70 | Web | 6. října 2011 v 15:44 | Reagovat

CHUDAKU

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama