Rodinná pouta

9. dubna 2011 v 16:18 | Archaell |  Rudá knihovna (18+)
"Na na ná…" Kroutila jsem se zrovna u plotny a zvesela si přitom zpívala. Nádherný den. Nikam nespěchám, tak jsem mohla vstát až kolem oběda. Pečínka se mi doslova pekla sama pod rukama. Grilovala jsem v troubě kuře a přemýšlela o tom, co asi zrovna dělá můj manžel. Nedávno ho povýšili v práci, a tak musel odjet na služební cestu. Místo aby byl s námi doma, tak teď někde bloudí po Italských promenádách. Jak se tam asi má? Ne že bych mu nevěřila, ale doufám, že se tam nespustí s nějakou místní šlapkou. Hlavou mi proběhlo pár erotických myšlenek, až mě z toho trochu začalo brnět tělo."Ahoj, jsem doma," ozval se chlapecký hlas z chodby. Poohlédla jsem se přes rameno a za mnou stál náš syn. Bohužel ne tak docela můj. Byl to pozůstatek z manželova prvního manželství, ale protože jsem už měla taky dceru, tak mi nevadilo, že s námi žije. Hodil školní aktovku do kouta a sesunul se na gauč před televizi. "Co to kuchtíš za výtvor?"

"Kuře s bramborama. Dělo se něco zajímavýho ve škole?" Sehnula jsem se k troubě, abych se podívala, jestli to už není upečený.

"Slova 'zajímavý' a škola nikdy nešla moc k sobě. Takže nuda jako vždycky."

Chce to ještě chvíli, ale vzpomněla jsem si na něco jinýho. Úplně jsem zapomněla, že jsem šla vařit rovnou z postele a že kromě zástěry na vaření nemám na sobě vůbec nic. Pohlédla jsem směrem k obývacímu pokoji přes kuchyňskou linku. Vypadalo to, že syn si ničeho nevšiml, ale přesto mi na tvářích vyrašil rudý proužek studu. Co budu teď dělat? Pro oblečení do ložnice bych musela jít přes obývák a vzhledem k tomu, že to tam je všude samý zrcadlo, tak by mě syn určitě viděl polonahou.

Netrpělivě jsem přešlapovala z místa na místo a snažila se vymyslet cestu z tohohle labyrintu. Možná bych mu mohla prostě říct, ať dojde třeba někam do obchodu nakoupit. To je ale moc riskantní, co kdyby přišel pro igelitovou tašku, které dáváme jak na potvoru do šuplíku pod příborama? Žmoulala jsem zástěru v rozkroku a zoufale zírala na ústupovou cestu skrz obývací pokoj.

"A doma nic novýho není? Táta nevolal?" Pokračoval syn v rozhovoru a já sebou prudce škubla. Doufám, že za mnou nepřijde a nebude si chtít povídat. To by byl konec.

"Ne!" Prudce jsem ze sebe vyprskla odpověď v naději, že se už nebude na nic ptát. Žmoulala jsem dál zástěru a žádné rozumné řešení mě nenapadalo. S každou další vteřinou jsem se stále více a více začínala potit. To tady není žádné přijatelné východisko? Možná, že kdybych normálně prošla kolem a nepoutala na sebe zbytečnou pozornost, tak by si mě ani nevšimnul, ale co když jo?

"Nezačíná se to kuře trochu pálit?" A sakra! V tom stresu jsem na to úplně zapomněla. Otevřela jsem dvířka trouby a rychle vytáhla pečínku ven. Naštěstí to ještě nebylo chycený, akorát se to trochu víc připeklo. To zas tak nevadí, aspoň bude víc křupaví. Možná, že z toho dělám až velký drama. Určitě nebudu první ani poslední holka, kterou kdy viděl nahou. Navíc zas tak úplně nahá taky nejsem. Když to udělám dostatečně svižně, tak z toho můžu celkem snadno vybruslit. V tom syn stal ze sedačky a já hluboce polkla. No snad se teď nerozhodl jít ke mně?

Uff. Přešel přes pokoj a začal přehrabovat DVD disky v poličce pod televizí. Tohle byla má šance. Vystřelila jsem z kuchyně jak torpédo a zamířila rovnou ke dveřím na chodbu. Vypadalo to, že už jen pár kroků a budu v bezpečí, ale stala se taková nepříjemná věc. Zástěra se mi zamotala mezi nohy a já jak široká tak dlouhá sebou třískla o zem. Připadala jsem si jak klavír když padá ze schodů. Strašná rána a rachot jak prase. Tohle nikdo nemohl přeslechnout.

Ležela jsem tam s prsama zaraženýma do koberce a se zadkem zdviženým vysoko do vzduchu. Kolem hlavy mi létala hromada hvězdiček a docela dost to bolelo. "Seš v pohodě?" Ozval se hlas z druhé strany pokoje a mě došlo, v jaký rejži to teďka jsem. Syn za mnou stál s otevřenou pusou a nechápavě zíral na mé vztyčené tělní dutiny. Evidentně z toho byl v šoku víc jak já. Z toho otevřeného výhledu mu taktéž zčervenaly tváře a nebyl schopen říct půl slova.

"Ééé." Opět jsem přišla k sobě a s křikem malé holky si rychle přikryla zadek zástěrou. Okamžitě jsem prudce vstala a rychle vyběhla ven směrem do ložnice. Zničená jsem padla na postel a nevěděla, co teď s tím mám dělat. Co si teď o mně asi bude myslet? Určitě je mým chováním teďka pohoršen, a kdo ví, třeba z toho ještě bude mít trauma?

Hlavou se mi hrnula další várka myšlenek, a co bylo nejhorší, tak i nějaké ty perverzní. Představila jsem si, jak by to asi vypadalo, kdyby ke mně přišel a jak jsem tam tak ležela, tak by mi trochu protáhnul otvory. Tenhle zážitek mě přivedl do stavu takové extáze, že jsem příštích pár minut strávila masírováním svých slabin o vyšívanej polštář.

"Áhh." Unavená svou předchozí činností jsem musela na chvíli usnout. Podívala jsem se na čas a bylo pět hodin večer. To abych pomalu šla dělat večeři. Oblékla jsem si konečně něco normálního na sebe a vyšla z pokoje. Asi bych měla syna okamžitě najít a promluvit si sním o tom, co se dnes stalo. Nebo by bylo lepší s tím počkat až do zítra, než trochu vychladne? Tahala jsem se za vlasy a vůbec nevěděla, co mám dělat. Co když zavolá manželovi? Možná, že bude trochu přehánět a on to špatně pochopí. To by neznamenalo nic dobrého.

Z koupelny se ozýval zvuk tekoucí vody. Syn se asi šel vykoupat, tak počkám, až bude hotovej. Stála jsem před místností a koukala se na zavřené dveře. Nebo by možná bylo lepší to vyřešit rovnou? Nikomu by neuškodilo, kdybych jen tak lehce nahlédla dovnitř. Konec konců on už mě také viděl nahou, tak mi to svým způsobem tak trochu dluží. Uchopila jsem do dlaně kliku a pomalu za ni zatáhla. Naštěstí, nebo možná naneštěstí bylo odemčeno.

Škvírou mezi dveřmi bylo vidět, jak sedí ve vaně a vypadalo to, že zrovna masturbuje. Určitě u toho vzpomíná na zážitek z dnešního poledne! Při téhle myšlence se mi opět ochvělo celé tělo. Vzrušeně jsem se dívala dovnitř a spontánně se začala dráždit přes šaty. Nemohla jsem si však užívat moc dlouho. Syn se najednou z ničeho nic otočil a podíval se směrem ke mně. Naše oči se setkaly. Nejdříve jsem sebou škubla a trochu se lekla. Asi bych měla zmizet pryč, ale třeba bude nejlepší se problémům postavit čelem.

Otevřela jsem dveře a vešla do koupelny. "Já jsem nechtěla takhle šmírovat…" S pocitem hanby jsem se snažila z toho vymluvit, ale moc dobře jsem věděla, že mám černé svědomí. "… Jenom jsem chtěla probrat to, co se stalo. Ty víš co." Kroužila jsem zrakem po místnosti, jen abych se nemusela dívat na vyčítavý výraz jeho tváře.

"To je dobrý, ale teď není vážně ta správná chvíle se o tom bavit." Syn výrazně nadzvedl obočí. Podíval se směrem ke dveřím, a pak zase na mě. Bylo mi jasné, že tím chtěl naznačit, abych odsud co nejrychleji vypadla, ale určitým způsobem, který mě samotnou velice šokoval, jsem tam tak trochu chtěla zůstat.

"No a nechceš třeba jako takovou menší satisfakci, třeba pomoct umýt záda? Stejně už jsem tak nějak všechno viděla, takže se nemusíš stydět." Ani nevím jak, ale slova se mi nezastavitelně hrnula sama z úst.

"To zní jako nenápadně podaná výzva k sexu."

"No asi to zas tak nenápadně neznělo, když sis toho hned všimnul." Aniž bych čekala na jeho další odpověď, sundala jsem ze sebe oblečení a vlezla si k němu do vany. Voda byla opravdu horká, nebo mi aspoň tak připadala. Má ňadra se tiskla k jeho zádům a neuvěřitelně mě to vzrušovalo. Uchopila jsem sprchové mýdlo a vymačkala si do dlaně velkou hromádku gelu. Potom jsem mu to rozetřela po kůži a začala mu mít jeho mladá záda.

Když jsem se částečně otřepala z téhle nenadálé situace, začala jsem být už trochu až moc drzá. Nejdříve jsem mu pořádně vyleštila hrudní koš a bradavky, ale asi mu to nedělalo takovou radost, jakou by to dělalo mě. Jen kdybychom si mohli vyměnit místa. Jen při tom pomyšlení mé tělo uchvátil další žár touhy. Nenápadně jsem klouzala rukama dolů po jeho hrudi. Jak jsem k němu pevně tiskla své poprsí, asi si ani nevšiml, že jsem se pomalu dostala až k jeho penisu.

Pevně jsem ho uchopila a začala ho pořádně dráždit od kořene až po špičku. Teď už mu to určitě muselo dojít, protože začal zhluboka dýchat. Byla jsem ráda, že se mu to nepříčilo a on se začal poddajně oddávat mým dotykům. Chtěla jsem mu dopřát trochu té rozkoše, ale na druhou stranu jsem byla i trochu chamtivá. V tom nejlepším, když už se chystal k vyvrcholení, jsem zákeřně přestala.

"Proč si toho nechala? Už jsem skoro byl." Nechápavě mi syn vynadal a bylo vidět, že jsem ho trochu naštvala.

Naklonila jsem se k jeho ušnímu lalůčku a provokativně mu zašeptala dráždivá slůvka: "Je moc brzy na to, abych tě nechala jít. Přeci bys nenechal dívku v nesnázích celou roztátou a opustil ji bez sladkého dezertu na závěr?"

Přelezla jsem si dopředu a už bylo načase zapojit zástrčku do zásuvky. Pomalu jsem si vsunula jeho úd do svého nitra a nechala ho masírovat mé útroby. Vzrušeně jsem vzdychala s každým jemným přítlakem, který něžně masíroval mé zkušené dívčí lůno. Protože jsem se vdávala hodně mladá, neměla jsem moc šanci si trochu užít toho divočejšího dovádění. Můj manžel byl už starší a jeho sexuální představivost začínala i končila v manželské posteli. Dokonce i dřív, když ještě bydlel doma, jsme spolu moc často nespali.

Netrvalo dlouho a z mého nitra se začaly hrnout horké poševní šťávy. Synův výraz v obličeji naznačoval, že tohle byla asi už poslední kapka. Mé lůno se rázem těsně sepnulo a já pocítila, jak se můj ženský nektar mísí s jeho žhnoucím proudem genetického materiálu. I když jsem se právě uspokojila, tak mi to nestačila. Chtěla jsem ještě mnohem víc. Aspoň jednu další jízdu, ale bohužel jsem měla smůlu.

"Je někdo doma?" Ozval se hlas z chodby. Vypadalo to, že dcera konečně dorazila domů. Tak trochu zklamaná, jsem musela naše nově vzniklé pouto syna a matky na chvíli přetrhnout. Ale moc dobře jsem věděla, že budeme mít ještě spoustu příležitostí, na našem "nevinném vztahu" zapracovat.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama