Předávání zkušeností

7. dubna 2011 v 21:24 | Archaell |  Rudá knihovna (18+)

...dalším generacím.


Má první vyučovací hodina na soukromé chlapecké škole. Pečlivě jsem si narovnala svůj výstřih a záměrně nechala vykukovat obrysy krajkové podprsenky. Napnula jsem dlouhé černé punčochy a připnula je k podvazkovému pásu. To vše jsem zaštítila krátkou a hlavně vyzývavou mini sukní. Všichni studenti netrpělivě očekávali můj příchod. Odhodlaně jsem vešla do třídy. Moje přítomnost připomínala plížící se pumu k nic netušící kořisti.Stoupnula jsem si před všechny studenty a podepřela si poprsí překříženými pažemi. To dodalo mým již tak vyvinutým vnadům ještě větší push up efekt. "Dobrý den. Já budu vaše nová češtinářka. Doufám, že spolu budeme mít vřelý a otevřený vztah. Byla bych nerada, kdyby mezi námi vznikaly nějaké negativní emoce." Napsala jsem svoje jméno na tabuli a úmyslně upustila křídu na zem. Pomalým pohybem jsem se předklonila, takže přes celou učebnu byla vidět záře mého erotického prádla.

Tváře studentů rudly jako zrající třešně. Přejela jsem po celé třídě pohledem a všichni začali rychle ucukávat zrak stranou. Ve vzduchu byla cítit mladická nesmělost. Jak roztomilé. Cítila jsem silné nutkání někoho pořádně zkazit a zneužít. Na základě svého primitivního pudu, jsem pokračovala ve svém vzrušujícím lovu.

Sedla jsem si na židli a do široka roztáhla nohy. Studentům to dopřálo krásný výhled na mé sexy kalhotky. Můj plán se rychle naplňoval. Oni pravděpodobně nikdy neviděli křivky rozkvetlé ženy, čemuž i nasvědčovala jejich vrtění se v lavicích. Sluneční světlo zapříčinilo, že se v místnosti nedalo pořádně dýchat. Skoro nesnesitelné vedro. Mohla jsem otevřít třeba okno, ale to by spíše bránilo mému podnikatelskému záměru. Se slovy: "To máme, ale horko," jsem si "nenápadně" přejela dlaní mezi prsy. Silně mě to bralo. Nakonec jsem si strčila jednu ruku až pod vycpávky a začala si masírovat bradavky.

První hodina byla spíše informativní a utekla celkem rychle. Na závěr jsem svou výuku ukončila těmito slovy: "Kdybyste někdo něco nechápal, nebo se chtěl na cokoliv zeptat, najdete mě v kabinetě u školní knihovny. Můžu vás toho naučit mnohem víc, než si myslíte."

Protože jsem byla šíleně zpocená a to nejen z horka, rozhodla jsem se zajít do dívčích sprch. Odhodila jsem stranou černou halenku a začala si sundávat podprsenku. Náhle jsem si všimla, že mi osud naskytl zajímavou příležitost. Pootevřenými dveřmi se dovnitř dívalo několik chlapců. Normální učitelka by je asi okamžitě vyhodila a chystala kárná opatření, ale mně tohle vyhovovalo. Nejdříve jim dopřeju trochu toho divadla a pak pod hrozbou vyloučení ze školy budou skákat jak pěšáci na šachovnici.

Odložila jsem podprsenku a jala se díla. Nejdříve jsem si masírovala ňadra a dělala co největší rámus. Moje neřestné hekání muselo být slyšet přes celé patro. Naštěstí byla tělocvična na jiné budově. Potom jsem se otočila ke dveřím zády a beze spěchu si stáhla dolů sukni i s kalhotkami. Pro zdůraznění svých ladných křivek, jsem se ještě předklonila a studenti dostali jasný výhled do nekonečných plání mého těla.

Naslinila jsem si dva prsty a zasunula je dovnitř. Samotné vědomí, že mě studenti napjatě sledují a nemůžou ze mě spustit zrak, ve mně rozdmýchávalo žár horoucí touhy. Po několika minutách jsem byla hotová, ale nemůžu říci, že zcela uspokojena. Veřejné ukájení mne sice na chvíli ukázalo cestu k rozkoši, ale to nebylo to po čem jsem toužila.

Na konec představení jsem měla ještě připravenou finální pasáž. "Kdo je tam?" Předstírajíc, že jsem si šmírujících studentů všimla až nyní, jsem pomalu šla ke dveřím. Pochopitelně nahá, aby si mohly ještě trochu užít pohledu na mé tělo. Nejdříve to vypadalo, že tam stojí přimražení k zemi. Extáze z exkurze do tajů dívčí masturbace, ale rychle pominula. Jako stádo splašených holubů se rozlétli po chodbě a hodně svižně utíkali někam co nejdále pryč. Ale chycená zvěř v oku může prchat jak chce, stejně mi nikam už neutečou.

Další den během vyučování jsem se nesmírně bavila studováním tváří oněch hříšníků. Mohla jsem si je pozvat všechny na kobereček a ukázat jim jak mají vypadat správné skupinové aktivity, ale to by zkazilo veškerou zábavu. Proto jsem se rozhodla je nejdříve zpracovat všechny pěkně po jednom.

Po dlouhém rozmýšlení jsem si vybrala jednoho žáka. "Byla bych ráda, abys tady na mě počkal po vyučování. Musíme si promluvit o něčem velice důležitém a nerada bych kvůli tomu volala rodiče." Student okamžitě zbělal v tváři. Netuším, jestli mu došlo, proč s ním chci mluvit, nebo ne. Každopádně mně výraz jeho obličeje činil nesmírnou radost.

Student se skutečně po vyučování dostavil. V podstatě neměl na výběr, ale čekala jsem, že spíše uteče a lov bude zábavnější. Sedla jsem si před něj na lavici a začala ho lapat do sítě.

"Víš, proč jsem si tě zavolala?" Jako většina studentů i on zakroutil hlavou a dělal hloupou ovci. "Protože jsem tě načapala šmírovat v dívčích šatnách. Doufám, že jsi neviděl, co jsem tam dělala." Samozřejmě mi odpověděl, že ne. To mi ovšem náramně hrálo do karet. "Zlobivej kluk. To tě doma neučili, že lhát se nemá?" Zvedla jsem do vzduchu levou nohu a začala mu s ní masírovat rozkrok. Student vypadal dost překvapeně, ale hlavně vystrašeně. Evidentně vůbec nevěděl, která bije.

Kurzy jógy se vyplatily. Vzručně, nebo spíš vznožně jsem mu rozepnula pásek u kalhot a stáhla mu dolů trenýrky. Bylo to sice nevylétlé mládě z hnízda, ale základní biologické funkce mu již fungovali. Svou ladnou nožkou jsem mu přejížděla po kořeni penisu a jeho to nečekaně asi trochu bolela. To mi poskytovala další část neskutečné radosti.

Když už se celá akce blížila do finále, sáhla jsem rychle do kapsy a vytáhla celkem neškodný, ale za to pro studenta velmi nepříjemný předmět. Marně očekával příchod vyvrcholení, když jsem mu přes penis navlékla nepoddajný škrtící kroužek. Ve tváři se mu objevil další náznak bolesti. Ucpané spermovodní trubky ho zrovna dvakrát netěšili.

"Ani neuvažuj o tom, že necháš dámu na suchu, dříve než si také trochu užije. Dokud se mi pořádně nezavlaží pastviny, tak ti to nesundám. Navíc jsi přeci gentleman? Ne?" Skočila jsem mu na klín a zasunula si jeho nářadíčko hluboko do pochvy. Podlaha se otřásala pod tíhou mého přirážení a div se nepřevrhla židle. Můj křik zněl široko daleko. Bylo to opravdu parádní rodeo. Když už mi hochovo utrpení přišlo jako dostatečný trest, samozřejmě až potom co jsem uspokojila sama sebe, tak jsem mu olízla špičku penisu a strčila si ho do úst. Kroužek jediným povolením přezky praskl a rozpoutal hodokvas. Do krku se mi začal hrnout tříštivý gejzír spermatu, jako když vlny naráží o útesy. Všechno jsem ho spolykala a vyždímala do poslední kapky, aby ani ta nejmenší nezůstala na zmar.

Mlsně jsem si olízla ulepenou dlaň a rozloučila se studentem: "Tak zase zítra ve škole."
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Hubert Hubert | 2. ledna 2014 v 3:56 | Reagovat

Chci se prihlasit na nejakou skolu ... kam ze to mam jit ?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama