Netradiční milenka

9. dubna 2011 v 21:39 | Archaell |  Rudá knihovna (18+)
Vrátila jsem se utahaná domů z práce a podívala se na poštovní schránku. Nádhera! Její okraj opět přetékal složenkami a účty. Kdyby nám aspoň někdo poslal pohled, ale ne. Jediná novinka mezi každodenními fakturami byla výzva k vyzvednutí doporučeného dopisu. Paráda, takže abych si kvůli tomu ještě vystála frontu na poště. Vešla jsem do bytu, složenky hodila na konferenční stolek a šáhla do kredence pro láhev červeného vína."Plop," zazněl vytaženej špunt pod tlakem kovového otvíráku. Nalila jsem si oválnou sklenku až po okraj a pohodlně se usadila do polstrovaného křesla. Pro navození relaxační atmosféry jsem si ještě dálkovým ovladačem zapnula rádio a naladila živé vysílání filharmonie. Fenomenální a uklidňující hudba u které by člověk mohl odpočívat celé hodiny. Kdybych neměla nic dalšího na práci, možná bych u toho mohla i usnout.

Vylosovala jsem jednu z obálek a otevřela ji. Tak co to asi bude? Překvapivě účet za telefon. Dva tisíce?! Ty borci u telefonní společnosti si snad myslej, že jim budu platit koks a děvky ne? Tohle je nějaký přemrštěný. Zahodila jsem účet na pohovku a vytáhla druhou korespondenci. Tentokrát výpis z kreditní karty. Co to tady je za divný položky? Nějaké večeře, nákupy a dokonce i pronájem hotelového apartmá? To si ze mě dělá snad prdel? Neříkejte mi, že ten starej kanec mě někde podvádí, zatímco já tady dřu bídu a nouzi?

Naštvaná jsem vstala z křesla a nervózně začala přecházet po pokoji. Mám tomu idiotovy rovnou zavolat, nebo počkat až se vrátí domů? Nejradši bych mu dala rovnou pár facek. Co facek? Rozmlátila bych mu hlavu o stěnu a vykopla ho s holím zadkem na ulici parchanta! Dobře, nesmím hned tak vyšilovat. Třeba to je jen hloupé nedorozumění. A třeba taky ne! Bůh ví jak dlouho to už provozuje. Mě bylo hnedka divný, že jezdí furt na služební cesty a vrací se domů pozdě v noci, teda spíš k ránu.

Zastavila jsem se před záznamníkem a zmáčkla tlačítko na zopakování zmeškaných hovorů. "Píp. Máte celkem dvě zaznamenané zprávy. První zpráva: Ahoj tady Kateřina bohužel zítra na to kafe jít nemůžu. Budeme to muset odložit. Pozdravuj ode mě manžela. Píp. Druhá zpráva: Dobrý den. Tady hotel Bílá růže. Dovolujeme si vám oznámit, že vámi žádaný termín objednaný na osmou hodinu večerní se nám uvolnil. Máte-li proto stále zájem, připravíme pro vás vaše tradiční apartmá." Tradiční apartmá?! Jak dlouho tam už ten hajzl chodí, že ho tam tak znaj?! Tak to ne. Vyřeším to s nim rovnou, ještě bude čumět ten kanec!

Napružená jak dívka při prvním análním sexu jsem vyrazila ven z bytu. Než jsem se trefila do zámku u auta, tak jsem to pěkně kolem dírky objela klíčem. Do háje! Naštvaně jsem kopla do pneumatiky a vlezla dovnitř. Byla jsem tak naštvaná, že jsem dvě křižovatky doslova projela na červenou a vůbec se nestarala o nějaké policejní radary. Můžou mi políbit prdel a ještě si to vyfotit bengálci posraný!

Celá rozohněná jsem švihnula auto do živého plotu vedle vchodu do hotelu a rychle pokračovala dovnitř budovy. Vyplašený personál na mě nechápavě zíral a nečekaně ze mě měl trochu strach. Taky aby ne, měla jsem v ten moment páru jako rozeběhnutá kráva.

"Dobrý den. Můj manžel tady má dnes rezervaci na osmou hodinu večer. Volali jste, že máte místo."

Nějaká středoškolačka sedící u pokladny, si tam v klidu žvejkala žvejku a líně cvakala klávesy od počítače. "Jo. Mám to tady." "Blob," praskla jí u pusy bublina. Šáhla za sebe na stěnu pro kreditní kartu na otevírání elektrických dveří. "Tady to máte. Koukám, že asi máte nějakej volnej vztach a že to dneska chcete zkusit ve třech. Hehe, tak si to užíte." Ve třech?! Ten parchant! Já ho asi vykastruju, až ho uvidím!

S touhou po pomstě jsem vrazila do dveří pokoje a rozhlédla se po místnosti. Nikde nikdo. Vypadá to, že jsem přišla dřív než ten kokot s tou děvkou. Vedle postele vysel stojánek na kondomy a u jejího čela se potápěla v kádi s ledem láhev šampaňského. Sedla jsem si na postel a na uklidnění ji otevřela. Špunt vylétl až ke stropu a s cinknutím se odrazil na zem. Chtěla jse se napít rovnou z hrdla, ale protože to šíleně pěnilo, tak mi to okamžitě vytrisklo nosem. "Sakra!" Měla jsem celou halenku promočenou a ulepenou od bublinek.

Najednou jsem od dveří uslyšela hlasy. Instinktivně jsem rychle zaběhla do velké šatní skříně a zavřela za sebou šoupací dvířka. Nechala jsem je pootevřená a škvírou se dívala ven. Dovnitř pokoje vešel manžel a za ním ho následoval jeho kolega z práce?! Co tohle má znamenat?

"Podívej se na to Davide. To je teda servis. Důrazně jsem jim říkal, ať nám připraví láhev šampaňského a co tady je? Jenom prázdnej kýbl s ledem." Podívala jsem se na láhev, kterou jsem ve spěchu vzala sebou a zkusila se znovu napít. Tohle musí bejt nějakej divnej sen, jinak to není možný. Třeba jsem fakt usnula v křesle?

Manžel onoho Davida strčil na postel a pak si ho pomocí kravaty přitáhl k sobě. Bez váhání ho políbil a to rovnou na rty! Mě snad vypadnou oči z důlku. Zírala jsem na ně jak puk a nevěděla, co si o tom mám myslet. Tohle drama pokračovalo ještě mnohem dál, až do nejtemnějších zákoutí. Manžel příteli rozepnul pásek u kalhot a stáhnul mu je i se srdíčkovými trenýrkami dolů. Měla jsem přímočarej výhled na jeho houpající se koule. Musela jsem si dát dalšího loka, abych to vůbec vydejchala.

Manžel se naklonil k tomu napruženému údu a začal ho s hlasitým mlaskáním cucat. Tak to je teda síla. Už jsem nepociťovala ani tak vztek, jako spíš patetický smích. Díky opilosti jsem si to začala dokonce i trochu užívat. Masírovala jsem si bradavky a se zájmem pozorovala jak se tam ty dva vocasové šermujou.

Po chvíli si sundal kalhoty i manžel a natáhnul si přes něj gumu. Bylo mi jasný co bude pokračovat. Na prsty si nacákal lubrikační gel a začal kolegovy prohmatávat konečník prsty, aby se připravil na násilné vniknutí. Z toho vzrušení se mi na sukni objevil mokrej flek, kterej prosakoval skrze kalhotky ven. Vidět dva muže jak se připravují k pohlavnímu styku, nebyl zas tak špatný zážitek, jak jsem si původně představovala.

Když už bylo doma vymalováno, tak manžel zabořil svůj penis dovnitř. Podle výrazu jeho spoluhráče to nebylo zrovna hladký vniknutí, ani ten blbej gel mu moc utrpení neulehčil. Patří mu to! Nevím, proč ho chlapy chtěj holkám hnedka strkat do řiti. Ať si buzerant užije jaký to je se nemoct několik hodin ani vysrat! Počáteční napětí asi povolilo a za chvíli mu to tam ládoval, jako mě snad nikdy v životě.

Možná, že proto náš sexuální život stál tak za hovno, když to je vlastně gay. Divadelní hra se schylovala ke svému konci. Manžel zarazil poslední hlubokej šťouch a určitě se udělal. Tak trochu to vypadalo jako synchronizované stříkání, protože v ten samej okamžik se udělal i jeho přítel a nakreslil na povlečení jeskynní malbu. Připadalo mi to, jako by spolu byli jedno tělo.

Dostala jsem strašnou chuť na sex, ale odtud se prostě nedalo odejít. Možná jsem se k nim mohla přidat, ale co by to bylo za rozkoš se šermířema? Tak jsem tam tak seděla ještě ve skříni a znuděně si projížděla po rozkroku. Naštěstí pak už vypadli a já mohla konečně jet někam vypustit trochu páru.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Májuš Májuš | Web | 9. dubna 2011 v 21:49 | Reagovat

hezký a zajímavý blog :)

2 Lin Lin | Web | 15. září 2011 v 19:58 | Reagovat

Začnu tak psát taky. Hodně dobrý.

3 Archaell Archaell | Web | 15. září 2011 v 20:09 | Reagovat

[2]: Občas to je lepší, občas horší, ale jsem rád, že to někoho inspiruje. ^^

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama