Likvidace omamných látek

3. dubna 2011 v 16:46 | Archaell |  Sarkasmus
Většina policejních aut už byla pryč a zůstala tady stát akorát poslední dodávka. Agentka Wildfire seděla u zadních dveří a znuděně si pohupovala nohou vedle kanistrů na naftu.

"Tak jak to vypadá?" Neotřele jsem se vetřel do její relaxační seance. Ona se na mě podívala, potáhla si šluka z cigarety a vypustila ven obláček kouře. Asi jí vůbec nevadí, že se válí vedle vznětlivýho materiálu.

"Ale docela dobře. Případ se podařilo vyřešit kupodivu dost rychle. Nechceš si dát taky?" Zeptala se agentka a hodila po mě pytlík s marihuanou. Ty kráso! Vona tady hulí trávu? Evidetně si všimla mého znepokojeného výrazu ve tváři. "No co koukáš? Kde myslíš, že končej všechny ty zabavený zásilky z Kuby? Kromě trávy tady máme i plný pytle koksu, ale ten ti nabízet nebudu."

Zapálil jsem si brko a dal si práska. Mmm. Tohle je teprve pohodička. Skočil jsem si naproti ní a začal se oddávat vůni spálenejch bot. "No, tak kdo to teda byl?"

Agentka si protáhla ruce nad hlavou a plivla na zem dost nechutnej chuchvalec slin. "No, tak manžel ho nakonec nezabil."

"Tak Henry na to ani nevypadá, že by byl něčeho takovýho schopnej."

...

"Du domů. Za chvíli mi začíňá oblíbeňej seriál." Zamňoukala Airi a vlnivými pohyby odešla do baráku.

Agentka Wildfire se nevěřícně podívala na odcházející kočku a pak se zmateně zeptala: "To se mi zdálo, nebo na nás ta kočka mluvila?"

"Fakt? No to bude asi tou trávou..."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama