All hail Gloryhole

10. dubna 2011 v 16:16 | Archaell |  Rudá knihovna (18+)
Seděla jsem v lavici o polední pauze. Zrovna jsem si četla knihu o sexuálních povídkách, napsanou podle těch nejdivočejších a nejbizardnějších scénářů. Jenže moje zaujaté rozjímání přerušila tma odpadkového koše. Někdo mi ho natáhl přes hlavu a vysypal mě všechno to smetí do obličeje. Bohužel jsem vypadala jako šprt. Jenže jak se říká tichá voda břehy mele. Kdyby ostatní věděli, s jakými nechutnostmi denně přicházím do styku, určitě by se z toho pozvraceli. Neexistovala jediná sexuální praktika, od bdsm po fekál, kterou bych neviděla na internetu, nebo o ní aspoň nečetla v knihách.


Sundala jsem si tu plastovou věc z hlavy a odešla ze třídy ven. Když už jsem neměla klidné podmínky na čtení tam, tak jsem je alespoň nacházela v bezpečí záchodové kabinky na dívčích toaletách. Podívala jsem se do zrcadla a smetla si z vlasů smetí. Nejdříve jsem všechen ten bordel dostala z hlavy. Pak za sebou zavřela plechová dvířka, zamkla se a sedla si na prkýnko. Nyní jsem už nerušeně mohla pokračovat v četbě.

"Enema.

Enema neboli klystýr je jedna z oblíbených technik hlavně mezi příznivci análního sexu. Z historie víme, že se nejdříve jednalo o medicínský proces sloužící k vyplachování obsahu metabolického ústrojí pomocí různých tekutin. Nejběžněji však vodou.

Tento proces se ovšem s nárůstem sexuální diverzity, brzy dostal mezi širokou veřejnost, toužící po nových sexuálních příležitostech. Ta ho používala jako přípravu na anální styk. Jeho účelem bylo vypláchnout partnerčin konečník od případných nečistot, aby potom během samotného aktu nedošlo k znečištění partnerova údu, jelikož pohled na valící se výkaly značně znechucoval sexuální apetit tehdejší doby.

Na rozdíl od let dávno minulých v současnosti patří enema i mezi přímé sexuální praktiky využívané hlavně ve fetišistických kruzích. Partnerčino rektum se nejdříve naplní až po okraj tekutinami. Mezi nejoblíbenější patří výše zmíněná voda, ale někteří labužníci preferují používání roztoků s vysokou kyselostí, jejiž šumivé účinky stimulují již tak intenzivní zážitek z napjatých vnitřností.

Podle různých postupů se další kroky liší. Mezi nejobvyklejší kontinuitu patří použití análních aluminiových zarážek, které umožňují uvolnění svalů a pojmutí vyššího objemu vody, než by bylo rektum schopno za běžných okolností udržet. Partner potom vsune svůj úd do pochvy a žena tímto způsobem má zvýšenou sensitivitu při pohlavním styku.

V druhém nejpopulárnějším případě se rektum nechává otevřené a partner rovnou vsune svůj pij do análního otvoru. Jeho přirážení způsobuje silný vnitřní tlak, který později vede k přetlaku a po vytažení údu, nahromaděná tekutina začne rychle stříkat ven.

V extrémních případech může žena strávit s přeplněným rektem i několik hodin a být nucena navíc ještě přijímat tekutiny i orální cestou, aby se dovnitř dostalo co největší množství kapalin. Občas je i nucena polykat partnerovy tělní tekutiny, ač už se jedná o sperma nebo moč. Tento akt silně povzbuzuje sexuální zážitek u lidí, kteří touží po sexuální dominanci a pocitu bezmocnosti."

Přemýšlela jsem o tom, jaké by to asi bylo enemu vyzkoušet doma, když v tom jsem uslyšela hlas z vedlejší místnosti. Otočila jsem se dozadu, abych lépe slyšela a tam přímo ve zdi byla proražená díra do pánských toalet. Chtěla jsem nakouknout dovnitř, ale zarazil mě v tom příchozí kluk. Nevím, kdo to byl, protože dírou byl vidět akorát od pasu dolů. Rozepnul si kožený pásek a spustil kalhoty ke kotníkům. Pak vytáhnul svůj penis ven a strčil ho ke mně do kabinky.

Se zatajeným dechem jsem se na něj dívala a nakonec jsem podlehla zvědavosti. Nejdříve jsem se ho opatrně dotkla dvěma prsty a pak jsem ho uchopila celý do dlaně. Bylo to dost zvláštní. O takových dírách lásky jsem nejednou četla, ale vidět to nevlastní oči bylo něco neuvěřitelného. Začala jsem mu ho pomalu masírovat a podle pulzujících žil se mu to evidentně líbilo.

Po pár minutách jsem se osmělila trochu víc. Odhrnula jsem si ofinu z čela a lehce se dotkla jeho špičky svým jazykem. Potom jsem ho olíznula kolem dokola a své sliny míšené jeho hormony spolkla. Mělo takovou zvláštní nasládlou chuť. Pokračovala jsem dál v jeho cumlání a začala si i pomáhat rukama. Netrvalo dlouho a chlapec začal hlasitě vzdychat.

Přestože jsem věděla, co přijde, tak mě to překvapilo. Do úst se mi začalo hrnout vroucí sperma a já instinktivně ucukla hlavou. Po zpětné úvaze to nebyl ten nejlepší nápad. Jak mě vystřelil z úst ven, tak mi postříkal celý obličej semenem. Po okraji obrouček u brýlí mi stékaly bílé kapky a s cáknutím dopadaly na modré kachličky.

Chtěla jsem si s tím klukem popovídat, ale než jsem si stihla vyčistit brýle a obličej kapesníkem, už byl pryč. Kdo to asi mohl být? Tahle otázka měla zůstat navždy záhadou, ale přesto jsem se rozhodla se na věc podívat trochu podrobněji.

Další den ve stejnou dobu jsem opět zavítala na dívčí toalety a skutečně k mému překvapení chlapec opět přišel. Tentokrát jsem už chtěla trochu víc. Odhrnula jsem si kostičkovanou sukni a stáhnula dolů kalhotky s králíčkama. Přitlačila jsem svůj zadek ke zdi a pomalu si zasunula jeho penis do své neposkvrněné krajinky.

Nejdříve to trochu bolelo a na stěnu létaly kapky krve, ale potom to začalo být příjemné. Jeho silné přítlaky mě naplňovali rozkoší. Vzrušilo mě tak moc, že jsem si sama od sebe vyhrnula podprsenku a nasliněnými prsty si začala masírovat bradavky. Cítila jsem, jak se mi poševní svaly stahují a obepínají jeho úd nerozdělitelnou silou. Byl to zážitek plný extáze.

Přes tu slast jsem si ani neuvědomovala, že se blíží fatální bouře. Naposledy mi párkrát prohrábnul útroby a pak mi tam pustil plnou dávku své lepkavé limonády. Přes celý můj vnitřek až k děloze byli roztažené gumové pavučiny. Věděla jsem, že jsem si měla radši vzít kondom, ale v tu chvíli jsem na to vůbec nemyslela.

Některé dívky by si z tohoto zážitku určitě vzaly ponaučení, ale já ne. Tento náš dvířkový vztah pokračoval celé měsíce. Nakonec jsem zjistila, o kterého chlapce jde a po devíti měsících se nám narodilo dítě. Školu jsem dokončila ještě jako svobodná matka, ale ne dlouho potom, jsme se vzali a založili spokojenou rodinu.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama