Zpovědní tajemství

29. března 2011 v 22:54 | Archaell |  Sarkasmus
Když se Alex dívá z okna bytu, tak se na požárním schodišti objeví nahej chlap, kterej utíká z hořejšího patra. Manžel se evidentně vrátil z práce dřív.


"Existuje takovej menší problém a docela se děsim, že se kvůli tomu nedostanu do nebe. Pokaždý, když třeba vidim orosenej ananas, nebo rozkrojenej šťavnatej meloun, tak se prostě neudržim a musim ho tam strčit." Tak toho bych se bál a hlavně, když úplně ignoruje jedno z desatera přikázání založený na nesesmilnosti.

"Strčit, co kam?" Ne, že by mi to nedošlo, ale tohle bylo dost lawl.

"No vždyť víte. Penis. Pořádně ho zarvat mezi tu sladkou dřeň a…" Šeptal opatrně naháč, ale někdo třetí ho evidentně slyšel.

Airi rychle prěběhla do ložnice a zabouchla za sebou dveře. "Ňaha ha ha há," ozývalo hlasité chechtání a pružená matrace ve vedlejším pokoji. Stěny bytu se otřásaly jako by bylo zemětřesení.

"Co to je?" Vyděsil se melounář.

"Ale to nic. To je jenom kočka Harry. To víš, zrovna je v době páření." Měl jsem co dělat, abych nebouchnul smíchy taky.

"Harry?!? Vy jste fakt jasnovidec! Jak znáte moje jméno?" Harry otevřel ústa dokořán a zíral na mě. Exkurze do jeho ústních dutin nebyla zrovna příjemná. Navíc z něj táhla tráva.

"Musím tě zklamat synu, ale jasnovidec nejsem. Na tvé hrudi se totiž třpytí růžový nápis napsaný rtěnkou: 'Harry je kanec. Ledoborec mezi krami.'"

"Aha na to jsem úplně zapomněl!" Nejdříve to zkusil setřít nasliněným prstem, ale akorát to rozmazal. Dolů to moc nešlo, tak se na to vykašlal a navlík si moje hadry. "No a co můj problém?"

"Každý má nějaká tajemství a potřeby…" Jak se vůbec říká člověku, co si to rozdává se zeleninou a ovocem? Florofil? "Nemusíš se bát. To, že tě vzrušují božské plody je naprosto normální." Normální pro duševně retardovanou pubertální mládaž. "Každý má nějaká tajemství, touhy, které chce uspokojit a bůh tě za to trestat nebude" Což je ovšem velká škoda.

"Vy mě úplně chápete, otče!" Chytil mě za ruce a skoro se rozbrečel. Fuj! Ty uchyláku jeden dej ty hnáty pryč!
...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama