Krev si a v krev se obrátíš. BB Teen rating

27. března 2011 v 19:40 | Archaell |  Sarkasmus
Konečně trochu zábavná část . Richard vypráví jak šel se svym gangem vykrást banku, což vede k nečekanému masakru.

---
Do banky jsme vlezli jakoby nic a už od dveří na nás koukala ostraha. Bouráka to hned naštvalo a bez nějakýho zdržování toho dědu sundal loktem. Osazenstvo banky okamžitě ztichlo a otočilo se směrem k nám.

"Sakra! Takhle to nefunduje. Musíme jet podle určitých pravidel." Projevil jsem nesouhlas s Bourákovím chováním a pohledem přejel všechny diváky v okolí. "Dámy a pánové omlouvám se za takto nevhodné chování svého přítele. Od teď již pojedeme podle zažitých stanov." Načež jsem vyndal z kapsy Berretu a vystřelil do vzduchu.

"Hehe. Proč tak formatotivně? Hehe. Můžem to udělat trochu organinálně." Hihňal se Sneez aniž by mu došlo, že mluví hovna.

Nechtěl jsem kazit svůj projev komentováním jeho keců, a tak jsem vystřelil ještě jednou. "Tohle je přepadení. Určitě víte, co máte dělat. Pokud zrovna vedle vás není kasa s prachama, tak si lehněte na zem a vyčkejte pokynů vedoucího kurzu." Naznačil jsem Bourákovi, aby před každou kasu hodil pytel na prachy. "Vy ostatní si zahrajete na Ježíška a rozdáte nám spoustu barevných dárečků."

"Nezapomeň na sejf." Poklepal mě na rameno Termit. Termit to byla další ikona naší party. Tady u nás nebyl nikdo lepší kapsář jak on a každej trezor pro něho byla odemčená samoobsluha.

"Ano! Málem bych zapomněl. Tady můj přítel si u vás v trezoru nechal urnu svý babičky, takže přihlaste se, kdo máte klíče?!" I když neochotně, tak se nakonec jeden důchodce zvednul ze země se svazkem klíčů. "Nádhera. Takže ty vezmeš tady nebohého vnuka dozadu a pomůžeš mu převzít jeho dědictví. Sneezi di mu helpnout, bude toho hodně!"

Po deseti minutách jsem už byl trochu rozrušenej. Ale v nouzi poznáš přítele. Pro uklidnění jsem odšrouboval víčko od pixly na koks a trochu si šlehnul. V ten moment se ze zadní místnosti ozvaly dva výstřely. "Co to kruva…?" Oknem vletěla do banky jakási láhev. A do prdele! V reflexu jsem rychle skočil za gauč a zakryl si uši.

"Bang." I přes rychlou reakci mi trochu pískalo v uších. Bourák nebyl tak blbej, jak jsem si myslel a ležel vedle mě. V ten nejhorší moment se vrátil od sejfu Sneez. Totálně ho to rozložilo, asi částečně kvůli fetu. Ono nechat si před xichtem bouchnout flashbang není příjemný ani bez zostřených smyslů.

"Ááá." Nejdříve splašeně ječel, pak zahodil pytle s prachama na zem a začal chaoticky střílet kolem sebe. Několik zbloudilých kulek zasáhlo ležící rukojmí a ty začali křičet taky.

"Bang!" Skrz žaluzii u okenice proletěla kulka a zanechala za sebou zářivou čáru z prachu. Jakoby jí nevadilo, že jí něco stojí v cestě a pokračovala skrz na skrz. Zastavila se až v elektrickém vedení kde vykopla pojistky. Sneez ztichnul a beze zvuku padnul na zem. V tenhle moment se naše divadelní hra proměnila v divokej západ a černou komedii.

"S.A.D." Zakřičel jeden bengál letící dovnitř oknem.

Za ním následoval druhý v neprůstřelný vestě: "Odhoďte zbraně na zem a dejte ruce za hlavu!"

"Bang!" První policajt padnul na kolena a na první pohled nejevil známky života. Byl jsem rád, že jsem sebou vzal i Ammyho. Zatímco jsme vybírali účty, tak on si hrál na rukojmího. Dělal nám takovou pojistku pro situace jako je tahle. Bourák už se neudržel. Pln motivace vyskočil z úkrytu a začal kolem sebe rozsévat prázdné nábojnice. Hehe. Rambo pět tisíc. Měl jedinej cíl a to sundat druhýho fízla.

"Bang! Bang!" Ve vzduchu se rozezněly zvony dalších střel. Podíval jsem se zpoza pohovky, jak to vypadá. Amy se zrovna sunul po stěně dolů a za ním se táhl jeho genetický kód. Něco mu nehorázně rozpáralo hrudní koš a já hned viděl co. Stála tam kurva s dvěma Magnuma a od obou jí stoupal ke stropu kouř. První hlaveň mířila na Amyho a ta druhá… Vzhlédnul jsem nahoru na Bouráka a naivně doufal, že ji zastřelí. Bohužel už vedle mě nestál. Ležel o několik metrů dál s hlavou připomínající rozšlápnutej meloun. Všude stékala rozstříkaná krev a kousky mozkomíšního moku.

Všechno bylo v prdeli. Při pohledu na těla svých přátel jsem přemýšlel, kde se fláká Termit, ale předchozí výstřely nasvědčovaly špatné zprávy. Pomalu jsem vstal a zamířil zbraň na tu svini. Ona naoplátku zamířila obě hlavně na mě. Nádhera! Šance, že ji trefim jedna ku dvoum.

"Robin," vyplivnul trochu krve zraněnej fízl. Sotva mohl mluvit, ale přesto se chtěl pomstít. "Ser na něj a sejmi ho." Tahle slova ve mně vyvola další dávku adrenalinu a začal jsem mačkat kohoutek. Jenže ta sketa vystřelila dřív.

"Prásk! Ššš…" Prostorem se hrnuly nezastavitelný kulky s mým jménem. Ve zlomku vteřiny mi bylo jasné, že umřu, ale v tom druhém zůstaly viset na místě jako pauznutý video.

"Nádhera!" Začal tleskat jeden z rukojmí. Nevím, kde se tam vzal, ale houpal se na bankovní přepážce. "Teď když jsme se konečně dostali ke šťastnému konci...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama