Erotický citát z pátý kapitoly

23. března 2011 v 4:55 | Archaell

Jenom pro zařazení do děje: Děj se odehrává v meditační síni, kde Angela vypráví Alexovi o tom, jak jí Arkan před 11 lety začal učit kouzlit a jak se společně vydali tábořit k odlehlému jezeru. Její projev je ale rázem přerušen zajímavou vsuvkou Richarda, který zjistil něco co neměl...

"Byla horká letní noc. Na nebi zářil měsíc v úplňku a já pocítila nutkání, touhu po společnosti. Svlékla jsem si šaty a přistoupila k Arkanovi, který seděl u ohniště. V jeho očích se odrážely plameny. Plameny, které mě spalovaly zevnitř. Když jsem se k němu přiblížila dostatečně blízko, okamžitě mě chytil za ruce a pevně sevřel. Cítila jsem bezmocnost, strach, ale zároveň mé tělo naplňovala chtivost. Celá jsem se chvěla a vzrušením nemohla ani polknout. Arkan se na mě podíval upřeným pohledem a jeho tvář se začala přibližovat k mé. Načež mě praštil čelem do hlavy a okamžitě mi vynadal, co to vyvádim." Sotva svůj erotický odstavec Richard dokončil, tak se začal válet smíchy na zemi. Angela rázem zrudla. Šokovaná tím co slyšela, zůstala strnule zírat před sebe.

"Promiň, ale tuhle historku jsem nemoch vynechat. Jednou, když jsme byli s Arkanem na pivu, tak mě to vyprávěl. Ani nevíš, jak mě to dostalo, že naše Angela byla taková…" Richardův čas náhle vypršel. Během vteřiny měl zaraženou hlavu ve zdi a nejevil známky života.
---
Mno chudák Richard :D.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama