Domácí práce

29. března 2011 v 15:59 | Archaell |  Sarkasmus
"Ne, v pohodě klidně pokračuj." Airi stála v obýváku a dívala se na televizi. To by nebylo až tak divný, kdyby u toho nežehlila prádlo. Paráda, konečně se mi začíná moje vynaložené úsilí vyplácet.

Již samotný fakt, že to nebudu muset žehlit a prát já, mě dostatečně uspokojoval, ale mělo to další bonus. Házela zadkem ze strany na stranu a lehce se pohupovala na špičkách do rytmu hudebního klipu. A jakoby ten pohled už nebyl dostatečně famózní, měla ještě na sobě zástěru na vaření. Respektive přesnější označení než ještě by bylo jenom! Hmm. Jaro je tady. Zhypnotizovaně jsem slintal při pohledu na její vlnící se půlky.

"Trochu jsem se ňudila, tak doufám ňěvadí, že jsem vyprala a udělala snídani."

"Ne to je v pohodě. Kdykoli se budeš 'ňudit', tak to můžeš udělat znova." Spokojeně jsem se usmál a podrbal se na krku. Tenhle den by mohl být jeden z nejlepších za poledních pár měsíců. "Mimochodem, co ta zástěra?"

"Ňehe. Tu jsem si taky pučila, ale jestli to vadí…" Shodila ji ze sebe a hodila mi ji na hlavu. Zhluboka jsem se nadechnul a ucítil závan vnitřních sekretů. Kam se hrabou feromony, tohle aroma musí bejt cejtit na několik kilometrů.

Na okamžik jsem byl omámen a neschopen se pohnout, ale pak jsem ji hodil zpátky. "Radši si ji nech na sobě. Ale spíš jsem chtěl říct, jestli nechceš začít nosit nějaký normální oblečení?" Vytáhnul jsem z peněženky pěti-litr a strčil jí ho mezi prsa. Samozřejmě myslim peníze. "Kup si nějaký oblečení a ne, že...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama