Březen 2011

Zpovědní tajemství

29. března 2011 v 22:54 | Archaell |  Sarkasmus
Když se Alex dívá z okna bytu, tak se na požárním schodišti objeví nahej chlap, kterej utíká z hořejšího patra. Manžel se evidentně vrátil z práce dřív.

Domácí práce

29. března 2011 v 15:59 | Archaell |  Sarkasmus
"Ne, v pohodě klidně pokračuj." Airi stála v obýváku a dívala se na televizi. To by nebylo až tak divný, kdyby u toho nežehlila prádlo. Paráda, konečně se mi začíná moje vynaložené úsilí vyplácet.

Již samotný fakt, že to nebudu muset žehlit a prát já, mě dostatečně uspokojoval, ale mělo to další bonus. Házela zadkem ze strany na stranu a lehce se pohupovala na špičkách do rytmu hudebního klipu. A jakoby ten pohled už nebyl dostatečně famózní, měla ještě na sobě zástěru na vaření. Respektive přesnější označení než ještě by bylo jenom! Hmm. Jaro je tady. Zhypnotizovaně jsem slintal při pohledu na její vlnící se půlky.

"Trochu jsem se ňudila, tak doufám ňěvadí, že jsem vyprala a udělala snídani."

"Ne to je v pohodě. Kdykoli se budeš 'ňudit', tak to můžeš udělat znova." Spokojeně jsem se usmál a podrbal se na krku. Tenhle den by mohl být jeden z nejlepších za poledních pár měsíců. "Mimochodem, co ta zástěra?"

"Ňehe. Tu jsem si taky pučila, ale jestli to vadí…" Shodila ji ze sebe a hodila mi ji na hlavu. Zhluboka jsem se nadechnul a ucítil závan vnitřních sekretů. Kam se hrabou feromony, tohle aroma musí bejt cejtit na několik kilometrů.

Na okamžik jsem byl omámen a neschopen se pohnout, ale pak jsem ji hodil zpátky. "Radši si ji nech na sobě. Ale spíš jsem chtěl říct, jestli nechceš začít nosit nějaký normální oblečení?" Vytáhnul jsem z peněženky pěti-litr a strčil jí ho mezi prsa. Samozřejmě myslim peníze. "Kup si nějaký oblečení a ne, že...

Satanisti

28. března 2011 v 18:40 | Archaell |  Sarkasmus
"Bratři a sestry, sešli jsme se tu, abychom vyznali úctu zde pohřbené ikoně temné magie. Nejen že to byl nejlepší nekromancer, ale i výjimečný učitel, vládce a teoretik. Některé legendy dokonce tvrdí, že to byl démon. Díky sestře Tear, která našla nádobu s jeho uvězněným srdcem, ho dnes můžeme opět přivést k životu." Jeho řeč přerušil bouřlivý potlesk masy.

"Ticho!" Zakřičela přístojící dívka, která přinesla onen artefakt.

Temný mág se chytil za převrácený pentagram na hrudi a opět pokračoval v proslovu: "Nechť Lord Lucifer Devolution, pod svým druhým jménem známý též jako Darwin, povstane opět mezi námi. Nyní mu dopřejte minutu klidu, a potom přejdeme k obřadu."

Tázavě jsem se podíval na Arkana. Co s tím hodlá dělat? On se ale ani se nepohnul. "No, tak asi bychom to měli zatrhnout dřív, než to zvíře sem přivedou ne?"

1. Ekonomie základní pojmy

28. března 2011 v 0:59 | Archaell |  Trashcan
Seděl jsem si zrovna v houpacím křesle a byl plně zabrán do díla "Pojednání o původu a bohatství národu", když v tom přišel do místnosti Richard.

"Yo Alexi. Co to čteš?"

"Ale nějaká píčovina od Adama Smitha. Jak těm skotům táhne na prdel skrz sukně, tak jim z toho hrabe."

"Lol, nezní to moc zábavně. Posílá mě za tebou Angela, prej mi něco chceš."

Krev si a v krev se obrátíš. BB Teen rating

27. března 2011 v 19:40 | Archaell |  Sarkasmus
Konečně trochu zábavná část . Richard vypráví jak šel se svym gangem vykrást banku, což vede k nečekanému masakru.

---
Do banky jsme vlezli jakoby nic a už od dveří na nás koukala ostraha. Bouráka to hned naštvalo a bez nějakýho zdržování toho dědu sundal loktem. Osazenstvo banky okamžitě ztichlo a otočilo se směrem k nám.

"Sakra! Takhle to nefunduje. Musíme jet podle určitých pravidel." Projevil jsem nesouhlas s Bourákovím chováním a pohledem přejel všechny diváky v okolí. "Dámy a pánové omlouvám se za takto nevhodné chování svého přítele. Od teď již pojedeme podle zažitých stanov." Načež jsem vyndal z kapsy Berretu a vystřelil do vzduchu.

"Hehe. Proč tak formatotivně? Hehe. Můžem to udělat trochu organinálně." Hihňal se Sneez aniž by mu došlo, že mluví hovna.

Nechtěl jsem kazit svůj projev komentováním jeho keců, a tak jsem vystřelil ještě jednou. "Tohle je přepadení. Určitě víte, co máte dělat. Pokud zrovna vedle vás není kasa s prachama, tak si lehněte na zem a vyčkejte pokynů vedoucího kurzu." Naznačil jsem Bourákovi, aby před každou kasu hodil pytel na prachy. "Vy ostatní si zahrajete na Ježíška a rozdáte nám spoustu barevných dárečků."

"Nezapomeň na sejf." Poklepal mě na rameno Termit. Termit to byla další ikona naší party. Tady u nás nebyl nikdo lepší kapsář jak on a každej trezor pro něho byla odemčená samoobsluha.

"Ano! Málem bych zapomněl. Tady můj přítel si u vás v trezoru nechal urnu svý babičky, takže přihlaste se, kdo máte klíče?!" I když neochotně, tak se nakonec jeden důchodce zvednul ze země se svazkem klíčů. "Nádhera. Takže ty vezmeš tady nebohého vnuka dozadu a pomůžeš mu převzít jeho dědictví. Sneezi di mu helpnout, bude toho hodně!"

Po deseti minutách jsem už byl trochu rozrušenej. Ale v nouzi poznáš přítele. Pro uklidnění jsem odšrouboval víčko od pixly na koks a trochu si šlehnul. V ten moment se ze zadní místnosti ozvaly dva výstřely. "Co to kruva…?" Oknem vletěla do banky jakási láhev. A do prdele! V reflexu jsem rychle skočil za gauč a zakryl si uši.

"Bang." I přes rychlou reakci mi trochu pískalo v uších. Bourák nebyl tak blbej, jak jsem si myslel a ležel vedle mě. V ten nejhorší moment se vrátil od sejfu Sneez. Totálně ho to rozložilo, asi částečně kvůli fetu. Ono nechat si před xichtem bouchnout flashbang není příjemný ani bez zostřených smyslů.

"Ááá." Nejdříve splašeně ječel, pak zahodil pytle s prachama na zem a začal chaoticky střílet kolem sebe. Několik zbloudilých kulek zasáhlo ležící rukojmí a ty začali křičet taky.

"Bang!" Skrz žaluzii u okenice proletěla kulka a zanechala za sebou zářivou čáru z prachu. Jakoby jí nevadilo, že jí něco stojí v cestě a pokračovala skrz na skrz. Zastavila se až v elektrickém vedení kde vykopla pojistky. Sneez ztichnul a beze zvuku padnul na zem. V tenhle moment se naše divadelní hra proměnila v divokej západ a černou komedii.

"S.A.D." Zakřičel jeden bengál letící dovnitř oknem.

Za ním následoval druhý v neprůstřelný vestě: "Odhoďte zbraně na zem a dejte ruce za hlavu!"

"Bang!" První policajt padnul na kolena a na první pohled nejevil známky života. Byl jsem rád, že jsem sebou vzal i Ammyho. Zatímco jsme vybírali účty, tak on si hrál na rukojmího. Dělal nám takovou pojistku pro situace jako je tahle. Bourák už se neudržel. Pln motivace vyskočil z úkrytu a začal kolem sebe rozsévat prázdné nábojnice. Hehe. Rambo pět tisíc. Měl jedinej cíl a to sundat druhýho fízla.

"Bang! Bang!" Ve vzduchu se rozezněly zvony dalších střel. Podíval jsem se zpoza pohovky, jak to vypadá. Amy se zrovna sunul po stěně dolů a za ním se táhl jeho genetický kód. Něco mu nehorázně rozpáralo hrudní koš a já hned viděl co. Stála tam kurva s dvěma Magnuma a od obou jí stoupal ke stropu kouř. První hlaveň mířila na Amyho a ta druhá… Vzhlédnul jsem nahoru na Bouráka a naivně doufal, že ji zastřelí. Bohužel už vedle mě nestál. Ležel o několik metrů dál s hlavou připomínající rozšlápnutej meloun. Všude stékala rozstříkaná krev a kousky mozkomíšního moku.

Všechno bylo v prdeli. Při pohledu na těla svých přátel jsem přemýšlel, kde se fláká Termit, ale předchozí výstřely nasvědčovaly špatné zprávy. Pomalu jsem vstal a zamířil zbraň na tu svini. Ona naoplátku zamířila obě hlavně na mě. Nádhera! Šance, že ji trefim jedna ku dvoum.

"Robin," vyplivnul trochu krve zraněnej fízl. Sotva mohl mluvit, ale přesto se chtěl pomstít. "Ser na něj a sejmi ho." Tahle slova ve mně vyvola další dávku adrenalinu a začal jsem mačkat kohoutek. Jenže ta sketa vystřelila dřív.

"Prásk! Ššš…" Prostorem se hrnuly nezastavitelný kulky s mým jménem. Ve zlomku vteřiny mi bylo jasné, že umřu, ale v tom druhém zůstaly viset na místě jako pauznutý video.

"Nádhera!" Začal tleskat jeden z rukojmí. Nevím, kde se tam vzal, ale houpal se na bankovní přepážce. "Teď když jsme se konečně dostali ke šťastnému konci...

Erotický citát z pátý kapitoly

23. března 2011 v 4:55 | Archaell

Jenom pro zařazení do děje: Děj se odehrává v meditační síni, kde Angela vypráví Alexovi o tom, jak jí Arkan před 11 lety začal učit kouzlit a jak se společně vydali tábořit k odlehlému jezeru. Její projev je ale rázem přerušen zajímavou vsuvkou Richarda, který zjistil něco co neměl...

"Byla horká letní noc. Na nebi zářil měsíc v úplňku a já pocítila nutkání, touhu po společnosti. Svlékla jsem si šaty a přistoupila k Arkanovi, který seděl u ohniště. V jeho očích se odrážely plameny. Plameny, které mě spalovaly zevnitř. Když jsem se k němu přiblížila dostatečně blízko, okamžitě mě chytil za ruce a pevně sevřel. Cítila jsem bezmocnost, strach, ale zároveň mé tělo naplňovala chtivost. Celá jsem se chvěla a vzrušením nemohla ani polknout. Arkan se na mě podíval upřeným pohledem a jeho tvář se začala přibližovat k mé. Načež mě praštil čelem do hlavy a okamžitě mi vynadal, co to vyvádim." Sotva svůj erotický odstavec Richard dokončil, tak se začal válet smíchy na zemi. Angela rázem zrudla. Šokovaná tím co slyšela, zůstala strnule zírat před sebe.

"Promiň, ale tuhle historku jsem nemoch vynechat. Jednou, když jsme byli s Arkanem na pivu, tak mě to vyprávěl. Ani nevíš, jak mě to dostalo, že naše Angela byla taková…" Richardův čas náhle vypršel. Během vteřiny měl zaraženou hlavu ve zdi a nejevil známky života.
---
Mno chudák Richard :D.

IV. kapitola check

18. března 2011 v 14:21 | Archaell |  Sarkasmus
Tak se mi po několika tejdnech hraní Riftu, podařilo udělat poslední level. Což znamená, že se mi vytvořila určitá časová bublina v které jsem mohl dokončit čtvrtou kapitolu.

Stručnej obsah:

U Alexe se objeví mluvící kočka, která po něm chce najít ztracenou sestru. On by se jí sice rád zbavil, ale bohužel nemá na vybranou. Společně potom navštítí institut pro testování kosmetických přípravků na zvířatech, kde dojde k nenadálému střetnutí s jednou povědomou aktivistkou. Chvíli to vypadá, že byl problém vyřešen, ale když osud odkryje karty, nastane pravý opak. Náhoda našeho hrdinu zavede do zoologické zahrady, kde si Alex popovídá s místním "veterynářem" a nakonec si i zaplave v jezírku pro lední medvědy. Celá údálost končí telefonátem od Richarda, který s Alexem potřebuje nutně mluvit.

Během této kapitoly se objeví několik nových postav a dochází i k pár ero pasážím, které do celého děje přidávají značnou část humoru.