Čtvrtý sektor

24. února 2011 v 15:44 | Archaell |  Trashcan

Mission improperssible

Uršula z oddělení pro urbanizaci měla jasný úkol. Průmyslovovou špionáž čvrtého sektoru. Vyzbrojená poznámkovým blokem a propisovací tužkou se vydala prozkoumat temná místa společnosti Ducknet. Jinak řečené kačeří sítě.
Kačeří síť je ta nejtemnější organizace sídlící ve Včelařství u Mechova. Uršula, plná odhodlání odhalit skrytá tajemství, se vplížila do blízkosti čtvrtého sektoru. Napětí by se dalo krájet. Klekla si vedle dveří a začala monitorvat situaci klíčovou dírkou. Po 20 minutách jí došlo, že skrz FABku toho moc neuvidí, a proto přiložila k dřevěné bráně do pekel levé ucho.


"This is Spartá!!!" Ozval se hlučný výkřik anarchie. Uršula netušila proti komu stojí a v tento okamžik ještě nemohla vědět co se stane. Místní pěchota zrovna podléhala školení accessu k jaderným zbraním XHTML. Celá tato operace byla řízena kapitánem Skvrnou.


"Takže k otevření accessu je potřeba nejdříve připravit relace! Naším hlavním cílem bude vytvořit zásobovací relaci pro tok peněz. K tomu využijeme mnou pečlviě prozkoumanou infrastrukturu herních automatů. Bylo težké sehnat všechny ty drobné, ale nakonec se mi to podařilo." Sotva to dořekl, následovala hlasitá vlna výkřiků a pískání. Uršula pečlivě zapisovala každé slovo. Byla tak zabraná do práce, že si nevšimla konce tohoto školení. Vzápětí se otevřely dveře a...


Omámená Uršula ránou do hlavy po otevření vchodu, neotálela ani minutu. Není žádný začátečník a okamžitě vymyslela krycí verzi. "Přišla jsem zkontrolovat čistotu tohoto objektu! Jsem z asociace pro úklid Kopáč a Ová." Rychle prorazila zadní linii a hnala se dopředu. "Támhle je bordel! Kdo v tom tanku sedí?" Nikdo se nehlásil. "Všichni na svá místa!" Zavelela přesvědčivým tónem. Když viděla, že nějaké tanky přebývají tak vymyslela náhradní plán: "Těm tankovodům, co tady nejsou vyřiďte, ať si je uklidí." Jeden z přítomných členů posádky se pokusil odkrýt její kamufláž, ale Uršula se nedala. Okamžitě bez přemýšlení pokračovala: "Kdo to byl?" "Všechno si zapíšu!"


Naštěstí nikdo neodhalil její krytí, a proto může předávat dále svoje infiltrační zprávy výš. A tak byl zas jednou zachráněn svět před nevyhnutelnou zhoubou.


Veškerý obsah a postavy jsou smyšlené a neznázorňují žádnou skutečnou událost.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama